• Informacje na temat:

  piłkarz polonii

Artykuły na temat: piłkarz polonii
 • Piłkarz Polonii Warszawa, Rafał Kosiec (29 l.) zamieścił wzruszający apel, w którym błaga o pomoc!

 • "Gwiazdy": Kidawa-Błoński kręci film o śląskim piłkarzu Janie Banasiu

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Grają w nim m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Deląg i Mateusz Kościukiewicz, jako odtwórca głównej roli.

 • "Barwy szczęścia": Brazylijski model dołączył do obsady

  ...kiedyś chłopakiem Marceliny Zawadzkiej, kilka tygodni temu dołączył do obsady "Barw szczęścia". Pierwsze odcinki serialu z nim w roli hiszpańskiego piłkarza Alvaro zobaczymy już na początku kwietnia(...)). - Ciężko pracowałem, żeby ściągnąć tutaj tego hiszpańskiego piłkarzyka - powie Maksymilian, podsuwając Janickiemu teczkę z kontraktem. Darek, wiedząc, że za sfinalizowanie transferu...

 • Rozalia Mancewicz w "Celebrity Splash!"

  Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010, pojawi się w drugim odcinku "Celebrity Splash!". Jak sama przyznała, najważniejsze decyzje jeszcze przed nią. "Nie wiem jeszcze, czy skoczę" - stwierdziła. Jej popisy widzowie Polsatu zobaczą w sobotę, 14 marca.

 • Małgorzata i Radosław Majdanowie spełnili obietnicę!

  Obiecali i dotrzymali słowa! Pieniądze zarobione na swym wystawnym ślubie przekazali ciężko choremu piłkarzowi.

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • Piłkarze Polonii Warszawa - Radosław Majdan i Piotr Świerczewski, zatrzymani przez policję w Mielnie w Zachodniopomorskiem, zostali zawieszeni w prawach zawodników - poinformował stołeczny klub. Grozi im 10 lat więzienia...

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • Majdan pójdzie za kratki?

  Piłkarz Polonii Warszawa i, przede wszystkim, mąż Dody (23 l.), 35-letni Radek Majdan stanie wkrótce przed sądem. "Fakt" wystosował przeciwko niemu akt oskarżenia o pobicie i znieważenie dziennikarza brukowca.

 • Doda pożegnała Radka

  Najbardziej zagadkowa para mijającego roku, czyli gwiazda pop Doda Rabczewska (23 l.) i popularny piłkarz Radosław Majdan (35 l.), znowu zaczynają swoje gierki.

Wideo na temat: piłkarz polonii
 • Trener bardzo osobisty

  Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją...

 • Być jak Kazimierz Deyna

  Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi...