• Informacje na temat:

  piłkarz wywiad

Artykuły na temat: piłkarz wywiad
 • Piłkarz przepyta Jacksona?

  Rio Ferdinand, obrońca Manchesteru United, przeprowadzi wywiad z Michaelem Jacksonem!

 • Piłkarze Manchesteru City bohaterami serialu

  Serwis Amazon Prime Video wyprodukuje serial o kulisach pracy piłkarzy i sztabu Manchesteru City w sezonie 2017/18. Premierę zapowiedziano na przyszły rok.

 • Wokalista Oasis pobił słynnego piłkarza

  Liam Gallagher, wokalista manchesterskiej grupy Oasis, pobił się z Paulem Gascoignem, jednym z najsłynniejszych piłkarzy w historii brytyjskiego futbolu. Do zdarzenia doszło w piątek, 1 września, w londyńskim klubie "Groucho".

 • Stefano Terrazzino ma brata piłkarza

  ...wspaniale tańczy i śpiewa, ma w sobie po prostu pewien rodzaj fantazji. Myśli szybko i ma dobre pomysły - podkreśla Stefano Terrazzino. Marco nie jest też jedynym piłkarzem spośród braci Terrazzino(...) artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • DiCaprio świętuje z.. byłą żoną piłkarza

  ...wszystkim, to na pewno pokażę się z nim u boku" - powiedziała w jednym z wywiadów była żona Matthaeusa. Liliana, która została przy nazwisku swojego byłego męża, dokładnie wie, jak powinien wyglądać...

 • Lilly Hates Roses: Technologia pozwoliła nam na zabawę formą (wywiad)

  ...a propos tekstów - na waszej płycie szczególnie zaciekawiła mnie historia ujęta w "Sounds of Bells". Kamilu, co najbardziej dotknęło cię w historii o niewidomych piłkarzach i dlaczego postanowiłeś(...) historią. Pewnego razu przeglądając Youtube’a, znalazłem film dokumentalny o niewidomych piłkarzach. Niesamowita pasja oraz determinacja zawodników grających na słuch i strzelających bramki (!) była...

 • "Gwiazdy": Kidawa-Błoński kręci film o śląskim piłkarzu Janie Banasiu

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Grają w nim m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Deląg i Mateusz Kościukiewicz, jako odtwórca głównej roli.

 • Donatan i Robert Lewandowski w duecie. Wspólna płyta w drodze!

  Jak poinformował serwis Wirtualnemedia.pl, Robert Lewandowski został producentem wykonawczym najnowszej płyty Donatana. Na razie nie ujawniono szczegółów kooperacji piłkarza z producentem.

 • Izba lekarska skierowała do sądu sprawę lekarza Anny Przybylskiej

  Rzecznik odpowiedzialności zawodowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku skierowała do sądu lekarskiego sprawę lekarza, który opiekował się Anną Przybylską, a po jej śmierci udzielił telewizyjnego wywiadu. Rzecznik nie ujawniła, jakie zarzuty postawiono lekarzowi.

 • Złamana kariera Mezo

  Poznański raper Mezo, w wywiadzie udzielonym portalowi INTERIA.PL zdradził, że był o krok od poważnej kariery... piłkarskiej. Jednak jego plany pokrzyżował francuski piłkarz Youri Djorkaeff. Mezo, na wydanym właśnie albumie "Ucieczka z bloków" umieścił kawałek "Mistrzostwo", całkowicie poświęcony piłce nożnej.

Zdjęcia na temat: piłkarz wywiad
Wideo na temat: piłkarz wywiad
 • Edyta Górniak o relacji syna z Tomaszem Mazurkiewiczem! Nie ma powodów do radości!

  Edyta Górniak (46 l.) i były piłkarz Tomasz Mazurkiewicz (37 l.) od kilku miesięcy przyjaźnią się ze sobą. Diva spędza z nim każdą wolną chwilę. Podczas ostatniego wywiadu zdradziła nam jak na ich zażyłą relację zareagował syn Allan. Jedno jest pewne - nie ma powodów do radości...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1390.

  Mimo obaw Kasi, sprawę Rosjan zaczyna drążyć Łukasz. Po nagraniu wywiadu z Piotrem, Sadowski idzie do G&G i zadaje Janiszewskiemu niewygodne pytania. O sprawę wypytuje także Martę i Artura. Chowański(...). Władek ma okazję bliżej poznać nowego sąsiada Darka. Przypadkowe spotkanie mężczyzn kończy się wspólnymobiadem, podczas którego Cieślak opowiada piłkarzowi o swojej skomplikowanej sytuacji rodzinnej