• Informacje na temat:

  piłkarze polscy euro

Artykuły na temat: piłkarze polscy euro
 • Polsat ma Euro 2008!

  Jeżeli polscy piłkarze awansują do Euro 2008, to mecze będziemy mogli oglądać w telewizji Polsat.

 • Weekend "Oni tu są i grają dla nas": Hymn polskich kibiców na Euro 2016

  Miesiąc po awansie Polski na finały Euro 2016 w piłce nożnej, specjalny hymn kibiców przygotowała grupa Weekend.

 • Zbigniew Zamachowski o Euro: Czuję niedosyt, ale nie zawód

  ...- Czuję niedosyt, ale nie zawód, polscy piłkarze dali nam mnóstwo radości - powiedział aktor Zbigniew Zamachowski, komentując czwartkowy mecz w ćwierćfinale piłkarskich mistrzostw Europy, który Polacy przegrali w Portugalią w rzutach karnych (3-5).

 • Piłkarze i zabójcy

  ...wyszło mi, że on zaprzecza stereotypowi piłkarza. Jest taka obiegowa opinia, że piłkarze to niezbyt wykształceni, mało wrażliwi ludzie. Perquis był dla mnie zaprzeczeniem tego stereotypu: tajemniczy(...) film. Jeśli zaś ktoś oczekiwał filmu o Euro, to rozumiem, że może być maksymalnie zawiedziony. Przeczytaj recenzję filmu "Będziesz legendą człowieku" na stronach INTERIA.PL. Dziennikarze sportowi...

 • Film o polskich piłkarzach trafi do kin

  Film dokumentalny Marcina Koszałki "Będziesz legendą człowieku" już 15 marca zadebiutuje w polskich kinach. Wielokrotnie nagradzany reżyser tym razem zagląda za kulisy Euro 2012, pokazując miejsca i sytuacje, jakich nigdy nie utrwaliła żadna kamera telewizyjna.

 • Piosenka "Koko Euro spoko" poruszyła publicystów i polityków

  Kto by pomyślał, że wybór przeboju reprezentacji Polski na Euro 2012 wywoła tak ożywioną, ogólnonarodową debatę?

 • "Koko Euro spoko" oficjalnym przebojem na Euro

  Piosenka "Koko Euro spoko" zespołu Jarzębina będzie towarzyszyć piłkarzom i kibicom podczas Euro 2012. Oficjalny przebój drużyny narodowej i szeroki skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy zaprezentowano podczas koncertu "Hit Biało-Czerwonych" w stolicy.

 • Piłkarze rapują dla kibiców!

  Nagranie liczy sobie już 10 lat, występują na nim Marek Citko, wspomniany Szymkowiak, Bartosz Karwan, Cezary Kucharski oraz Michał i Marcin Żewłakowowie. Piłkarze dumnie ochrzcili się Dream Teamem(...), widząc jak Michał, tudzież Marcin Żewłakow bezskutecznie próbuje złapać rytm. "Bez nienawiści" promuje album "Piłkarskie hity - Euro 2008" wydany z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce...

 • Koszałka o Euro 2012

  Zorganizowanie castingu dla polskich kibiców, którzy wystąpią następnie w filmie o Euro 2012, planują twórcy dokumentu pt. "Będziesz legendą, człowieku". Reżyser Marcin Koszałka chciałby ponadto, by jednym z bohaterów filmu był Grzegorz Lato.

 • Dymna Przyjaciółką Euro 2012

  Kolejni Przyjaciele UEFA EURO 2012. We wtorek, 12 kwietnia, do tego grona dołączyli aktorka i działaczka społeczna Anna Dymna, muzyk, wokalista i lider grupy Perfect Grzegorz Markowski oraz siedmiokrotna medalistka olimpijska w lekkiej atletyce Irena Szewińska.

Wideo na temat: piłkarze polscy euro