• Informacje na temat:

  pink nowa

Artykuły na temat: pink nowa
 • Pink: Zobacz teledysk "Walk Me Home". Nowa płyta "Hurts 2B Human" w kwietniu

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Walk Me Home" amerykańskiej wokalistki Pink. To zapowiedź jej nowej płyty "Hurt 2B Human", która ukaże się już w kwietniu.

 • Pink i "Walk Me Home". Nowa płyta "Hurts 2B Human" w kwietniu

  Amerykańska wokalistka Pink zaprezentowała nowy singel "Walk Me Home". To zapowiedź jej nowej płyty "Hurt 2B Human", która ukaże się już w kwietniu.

 • Legendary Pink Dots: Nowa płyta

  ...25 listopada pojawi się w sklepach kolejne wydawnictwo sygnowane nazwą Legendary Pink Dots - płyta "All The King Horses". Zespół nie proponuje tym razem eksperymentów brzmieniowych, oferując w zamian spokojne, bliskie popu, lekko psychodeliczne dźwięki.

 • Wytwórnia EMI, zachęcona sukcesem składankowego albumu "1" grupy The Beatles, ma zamiar wydać podobne wydawnictwo zawierające największe przeboje grupy Pink Floyd. Płyta, przygotowana z pomocą członków tego słynnego zespołu, trafi na rynek prawdopodobnie w listopadzie.

 • Pink: Dzieci później

  Na początku stycznia amerykańska wokalistka Pink (26 l.) poślubiła motocyklistę Carey'a Harta (30 l.). Autorka przeboju "God Is A DJ" szybko jednak zdementowała plotki , że zamierza skupić się na rodzinie, odpuszczając zawodową karierę.

 • Pink Cream: Nowa płyta w styczniu

  ..."Thunderdome", nowa płyta niemieckiej grupy Pink Cream 69, jest już gotowa. Jej premiera wyznaczona została na 26 stycznia 2004 roku. Znana jest już pełna zawartość albumu.

 • Pink po drugiej stronie lustra ("Just Like Fire")

  ..."Just Like Fire" to nowa piosenka Pink, która promuje film "Alicja po drugiej stronie lustra".

 • Pink po drugiej stronie lustra ("Just Like Fire")

  ..."Just Like Fire" to nowa piosenka Pink, która promuje film "Alicja po drugiej stronie lustra".

 • W hołdzie Pink Floyd. Nowa nazwa, nowe koncerty w Polsce

  Grupa The Australian Pink Floyd Show od 1 stycznia 2011 roku zmienia nazwę na The British Pink Floyd Show. Już pod nowym szyldem, z nowym repertuarem, nową animacją i produkcją sceniczną w styczniu 2011 roku zagra siedem koncertów w Polsce.

 • Pink zmagała się z koronawirusem. Ostro krytykuje rząd

  Piosenkarka pop Pink poinformowała, że ona i jej syn zmagali się z koronawirusem. Podała nowe informacje o ich stanie zdrowia.

Wideo na temat: pink nowa
 • Arkadius przerywa milczenie i opowiada o powodach swojego zniknięcia!

  W jego ubraniach chodziła Christina Aguilera, Pink czy Brad Pitt. Nagle Arkadius zniknął. Po wielu latach swoje miejsce znalazł w Brazylii, skąd rozmawiał w "Dzień Dobry TVN" z Kingą Rusin. Co(...) była jednym wielkim szambem, show biznes jest sztucznym światem, iluzją. Musiałem wrócić do korzeni, żeby nie zwariować" - wyjaśnił Arkadius. Teraz projektant wraca z nowa marką! Trzymamy kciuki! (Dzień

 • Dlaczego Agnieszka Chylińska ma zły dzień?

  Agnieszka Chylińska wydała nową płytę "Pink Punk". Singiel promujący album nosi tytuł "Mam zły dzień". - Ta płyta jest takim trochę przewrotnym opisem mnie - zdradziła wokalistka. - Niby mam te wszystkie tatuaże, jestem taka straszna, ale gdzieś tam w środku jest bardzo wrażliwa dziewczyna - dodała. Jaka jest prywatnie? (Dzień dobry TVN/x-news)