• Informacje na temat:

  pink zdjęcia

Artykuły na temat: pink zdjęcia
 • Pink Floyd: Znamy szczegóły "Pink Floyd The Later Years". Kiedy premiera?

  ...29 listopada do sprzedaży trafiła płyta (1 CD, 2 LP) zawierająca najważniejsze elementy "Pink Floyd The Later Years". Pełna wersja wydawnictwa składająca się z 16 krążków ukaże się 13 grudnia.

 • Jarocin Festiwal 2018, dzień trzeci: Koncerty Quebonafide, PIL, Apteki i Pink Freud na zdjęciach

  ...15 lipca odbył się trzeci, ostatni dzień festiwalu w Jarocinie. Oprócz występu największej gwiazdy imprezy - Public Image Ltd. z Johnem Lydonem na czele - publiczność bawiła się też na koncertach: Quebonafide, Apteki, Pink Freud, Marka Dyjaka, Korteza i Trupy Trupy. Zobaczcie zdjęcia z trzeciego dnia festiwalu.

 • Pink w katakumbach

  Amerykańska wokalistka Pink pojawi się na dużym ekranie w horrorze. Według jeszcze niepotwierdzonych informacji, zdjęcia będą kręcone w katakumbach w pobliżu Paryża. Właśnie w okolicach stolicy Francji będzie się rozgrywać akcja produkcji, która na razie nie ma tytułu.

 • Pepsi ostrzega Pink

  Pink dostała ostrzeżenie od szefów firmy Pepsi, z którą podpisała niedawno lukratywny kontrakt reklamowy. Przedstawiciele kompanii zaniepokojeni są jej wyzywającym wyglądem i zachowaniem - duże obawy budzi jej nowy związek z Tommym Lee, perkusistą grupy Motley Crue, byłym mężem Pameli Anderson.

 • Pink pokazała biust Bryanowi Adamsowi

  Słynny kanadyjski wokalista Bryan Adams od dobrych kilku lat jest również cenionym fotografem. Szczególnie dumny jest ze zdjęcia, które zrobił swojej koleżance po fachu - Pink.

 • Syn gitarzysty Pink Floyd oskarżony

  Syn gitarzysty Davida Gilmoura z zespołu Pink Floyd został oskarżony o udział w rozruchach i kradzież.

 • Alecia Moore, znana bardziej jako Pink, wcieli się rolę Janis Joplin, w nowym filmie opowiadającym o życiu legendarnej amerykańskiej wokalistki. Zdjęcia do tego obrazu mają się rozpocząć latem. Do zagrania Joplin przygotowuje się też niedawna zdobywczyni Oscara, Renee Zellweger.

 • Fani Pink Floyd ich nienawidzą

  Amerykańska grupa The Flaming Lips porwała się na coś, co wielu zagorzałych fanów Pink Floyd może uznać za świętokradztwo. Jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych ostatnich 20 lat zarejestrował własną wersję słynnego albumu "Dark Side Of The Moon". - Dostajemy gniewne maile od fanów Pink Floyd - przyznał w rozmowie z INTERIA.PL Wayne Coyne, lider The Flaming Lips.

 • Pink Floyd: Graffiti w Izraelu

  Roger Water, basista Pink Floyd i kompozytor najważniejszych utworów tego zespołu, przed solowymi koncertami w Izraelu postanowił spróbować swoich sił jako artysta graffiti. Obiektem, na którym muzyk malował sprayem, był mur bezpieczeństwa oddzielający mieszkańców Izrael od Palestyńczyków.

 • Pink Floyd: "Pulse" na DVD

  Grupa Pink Floyd potwierdziła datę premiery koncertowego DVD "Pulse". Wydawnictwo, z zarejestrowanym w 1994 roku koncertem w Earls Court w Londynie oraz licznymi rarytasami, trafi do sklepów 5 grudnia. Wcześniej, z krótką wizytą promocyjną, do Polski przyjedzie perkusista zespołu Nick Mason, a stanie się to z okazji premiery jego książkowej autobiografi.

Wideo na temat: pink zdjęcia
 • Beyonce ukrywa swój prawdziwy wiek?!

  Beyonce nie ma tylu lat ile podaje? Ta informacja wzburzyła zagranicznymi mediami plotkarskimi. Portal Independent opublikował wypowiedź ojca artystki, w której zdradza jej prawdziwy wiek. Matthew Knowles sugeruje, że jego córka nie ma 34, ale… 41 lat. Mężczyzna stwierdził, że Beyonce jest w wieku zbliżonym do Pink lub Ushera. Jednak odnosząc się do informacji podanych w sieci, Pink ma 36 lat