• Informacje na temat:

  pinkett smith

Artykuły na temat: pinkett smith
 • August Alsina i "Entanglements". To z nim Jada Pinkett-Smith zdradziła swojego męża Willa Smitha

  O raperze Auguście Alsinie zrobiło się o głośno, gdy wyszło na jaw, że to z nim Jada Pinkett-Smith zdradziła swojego męża Willa Smitha. Teraz postanowił on wykorzystać swoje pięć minut sławy. W tekście najnowszej piosenki "Entanglements" można znaleźć odniesienia do romansu z aktorką.

 • Jada Pinkett Smith chce "Collateral"

  Jada Pinkett Smith ( "Matrix Reaktywacja" ) zamierza wystąpić w dreszczowcu "Collateral". Ciemnoskóra aktorka miałaby zagrać dziewczynę taksówkarza, jednego z głównych bohaterów filmu. Do obsady dołączyła już inna Afroamerykanka - Irma P. Hall ( "Bad Company" ), w roli matki kierowcy.

 • Jada Pinkett Smith w "Matrixie"?

  Jada Pinket Smith, żona amerykańskiego gwiazdora Willa Smitha, znana z filmów "Powrót do raju" oraz "Gruby i chudszy", prowadzi obecnie rozmowy na temat udziału w dwóch kolejnych częściach filmu "Matrix" braci Wachowskich. Mają one pojawić się na ekranach kin odpowiednio w 2001 i 2002 roku.

 • ​Will Smith wspomina swój rozwód

  W​ill Smith w najnowszym odcinku internetowego programu "Red Table Talk" został zapytany o najbardziej traumatyczne wydarzenie w swoim życiu. I powiedział, że było nim rozstanie z pierwszą żoną. "Rozwód był dla mnie fundamentalną życiową porażką" - wyznał Smith.

 • Will Smith i Jada Pinkett rozchodzą się

  Na szczęście znana aktorka para rozstanie się tylko na ekranie. Jada Pinkett-Smith dołączyła bowiem do obsady film "Ali", w reżyserii Michaela Manna, w którym w rolę Muhammada Ali wciela się Will Smith. Aktorka zagra Sonji Roi - pierwszą żonę słynnego boksera. Małżeństwo zawarte w 1964 roku przetrwało zaledwie dwa lata.

 • Żona Willa Smitha odkryła smutną prawdę o swoim małżeństwie

  Jada Pinkett Smith przyznała, że spowodowana pandemią izolacja jest dużym wyzwaniem dla jej związku. "Zdałam sobie sprawę z tego, że w ogóle nie znam Willa" - zdradziła. Aktorska para w przeszłości borykała się z problemami, które niemal doprowadziły do rozwodu.

 • Will Smith dzieli się wiedzą o wirusach

  ..."Czuję się odpowiedzialny" - wyznał w specjalnym programie Will Smith, który 13 lat temu zagrał specjalistę od wirusów w filmie "Jestem legendą". Wyjaśnił też, dlaczego ograniczenie kontaktów z ludźmi jest konieczne w dobie pandemii.

 • ​Jaden Smith ratuje planetę?

  Jaden Smith używa swojej sławy aby ratować planetę. Młody celebryta bardzo przejęty jest globalnym ociepleniem i postanowił z nim walczyć w wyszukany sposób.

 • Will Smith z noblistami

  Aktor Will Smith i jego żona Jada Pinkett Smith będą współgospodarzami koncertu z okazji przyznania Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Will Smith celebruje 20. rocznicę ślubu z żoną

  Słynna hollywoodzka para Will Smith i Jada Pinkett Smith świętuje 20. rocznicę ślubu. W związku z tą okazją Smith umieścił emocjonalny wpis na swoim Instagramie. "Nauczyłem się, że miłość to słuchanie, miłość to dawanie, miłość to wolność" - oto fragment jego postu.

Zdjęcia na temat: pinkett smith
Wideo na temat: pinkett smith
 • Will Smith i Jada Pinkett Smith się rozwodzą? Gwiazdor wydał oświadczenie!

  Will Smith postanowił wyjaśnić sprawę raz na zawsze? Aktor zaprzeczył plotkom dotyczących rozwodu z Jadą Pinkett Smith. Gwiazdy w grudniu świętować będą 18. rocznicę ślubu. Smith w oświadczeniu na Facebooku napisał: „Zazwyczaj nie odpowiadam na głupoty. Nie rozwodzimy się z Jadą. Przysięgam wszystkim, że jeżeli kiedykolwiek zdecyduję się na rozwód z moją Królową, powiem wam osobiście

 • Will Smith zaprzeczył plotkom dotyczących rozwodu z Jadą Pinkett Smith. W specjalnym oświadczeniu na Facebooku gwiazdor napisał: "Zazwyczaj nie odpowiadam na głupoty. Nie rozwodzimy się z Jadą. Przysięgam wszystkim, że jeżeli kiedykolwiek zdecyduję się na rozwód z moją Królową, powiem wam osobiście". W odpowiedzi na wiadomość męża Jada napisała na Twitterze: "Mój król przemówił"