• Informacje na temat:

  piosenka honor

Artykuły na temat: piosenka honor
 • "Czas honoru" tworzy modę na historię

  Jarosław Sokół, scenarzysta serialu "Czas honoru" zdradza, że często jest zaskoczony tym, co widzi na ekranie, a czego on sam nie napisał. Rozumie jednak, że telewizja rządzi się swoimi prawami, a scenarzysta na pewnym etapie nie ma już za dużo do powiedzenia.

 • Paweł Kukiz i "Samokrytyka (dla Michnika)": To cenzura prewencyjna

  "Zakazane piosenki" - tytuł nowej płyty Pawła Kukiza okazał się proroczy. Wokalista ogłosił, że Program III Polskiego Radia nie będzie grał żadnych utworów z tego albumu.

 • "Czas honoru": Jan Wieczorkowski nie chce jeszcze wracać z urlopu... tacierzyńskiego

  Jan Wieczorkowski, czyli Władek Konarski z „Czasu honoru”, w czerwcu ubiegłego roku – gdy urodził się jego drugi syn Vincent – postanowił, że będzie cały swój czas poświęcał rodzinie i poszedł na urlop... tacierzyński.

 • Liam Hemsworth w krwawej rozgrywce z seryjnym mordercą

  Australijski klan Hemsworthów szturmuje polskie kina! Podczas gdy Chris, jako Thor, odlicza "Czas Ultrona", młodszy - Liam pozdrawia miłośników braci Coen i zaprasza do "Miasteczka Cut Bank".

 • Serialowcy na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu

  Bończyk i Katarzyna Dąbrowska, czyli Edyta Kuszyńska i Wiktoria Manuela Cinsalida z "Na dobre i na złe", oraz Olga Bołądź, czyli Celina Służewska z "Czasu honoru". Podobnie jak w ubiegłym roku...

 • Natalia Niemen: Występ na konwencji PiS-u i walka z krytyką

  Córka Czesława Niemena na pewno nie spodziewała się aż tak zdecydowanych ataków na jej osobę po występie na konwencji kandydata PiS na prezydenta - Andrzeja Dudy.

 • "Kierunek: Noc": "Bez współpracy nie ma zwycięstwa"

  O najnowszej produkcji Netfliksa na podstawie powieści Jacka Dukaja; pracy w międzynarodowej i zgranej ekipie; "Czasie honoru" i o tym, jak polska kultura podbija świat rozmawiamy z gwiazdą serialu "Kierunek: Noc", Ksawerym Szlenkierem.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Menedżer Michała Szpaka kupował SMS-y?! O to wściekł się Donatan?

  Jak donosi "Twoje Imperium", w Opolu Donatan nie bił się o honor Maryli odowicz! O co poszło naprawdę?

 • Kasia Popowska: Wypłakany sukces smakuje lepiej

  W 2007 roku umieściła w internecie pierwszy filmik, na którym śpiewa. Covery w jej wykonaniu momentalnie zaczęły podbijać sieć. W 2009 roku zabłysnęła w "Mam talent", ale, ku irytacji widzów, pożegnali ją jurorzy. Zniknęła na pięć lat. Wydawało się, że nic już z tej kariery nie będzie. Tymczasem Kasia Popowska w ostatnich miesiącach nagrała przebój lata, wydała debiutancki album i wystąpiła na najważniejszych telewizyjnych imprezach wakacji. To dopiero powrót z zaświatów!

Dyskusje na temat: piosenka honor
 • Re: Co w czasach pandemii robi Franciszek Pieczka?

  - robil swoje i tyle - oto ta scenka : ....Janek Kos opowiada , że szuka ojca i pokazuje nóż ojca - pamiątkę po Ojcu.....na tym nożu jest napis ....." honor ....ojczyzna " Brakuje najważniejszego wyrazu(...) i.......................w piątek wygra KAzik - jak znam zycie - hahaha i to w Polakach fajne - proponuję grilla w piątek z listą i nie wycofujcie kazika - mimo ze piosenka jest denna - będę sluchal i licze ze wygra