• Informacje na temat:

  piosenka isis

Artykuły na temat: piosenka isis
 • Isis Gee, czyli niejaka Tamara Gołębiowska (45 l.) kilka lat temu święciła triumfy w naszym kraju. Piosenkarka reprezentowała Polskę na 53. Konkursie Piosenki Eurowizji, ale zajęła tam przedostanie miejsce. Później wystąpiła jeszcze w "Tańcu z gwiazdami". O Isis głośno było także, gdy Kuba Wojewódzki i nieżyjący już Robert Leszczyński zniesławili piosenkarkę, twierdząc, że ta jest...

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • Isis na Eurowizję

  Isis Gee, wokalistka amerykańskiego pochodzenia będzie w maju reprezentować Polskę na Eurowizji w Belgradzie. Zaśpiewa tam utwór "For Life".

 • Pełen sukces Isis Gee

  Komplet punktów od jury, jak i od publiczności - Isis Gee zdecydowanie wygrała konkurs "Piosenka dla Europy".

 • Isis zaśpiewa przed prezydentem USA!

  Tamara Gołębiowska, znana szerzej pod pseudonimem Isis Gee, ma wystąpić przed samym Barackiem Obamą w dniu zaprzysiężenia prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • Isis Gee na Eurowizję!

  Zdecydowanym zwycięstwem Isis Gee zakończył się koncert "Piosenka dla Europy 2008", podczas którego wybraliśmy naszego reprezentanta na Eurowizję.

 • To ludzie namówili Isis Gee na Eurowizję

  ...?" - dodaje. Swoją propozycję do konkursu piosenkarka wysłała w ostatniej chwili, gdyż długo pracowała nad wyborem odpowiedniego utworu. Ten, który wybrała ["For life" - przyp. red.] jest bardzo stary. Utwór powstał jako prezent dla ukochanego artystki, Adama Gołębiowskiego kilka lat temu. "Ta piosenka wiele dla mnie znaczy - mówi Isis - Jest przesiąknięta emocjami". Adam Sztaba, kiedy po raz...

 • Najważniejszy utwór Isis Gee

  Zakwalifikowany do konkursu "Piosenka dla Europy" utwór "For Life" Isis Gee to najważniejsza kompozycja uczestniczki "Tańca z gwiazdami". Klip możecie oglądać tylko na stronach INTERIA.PL!

 • Isis Gee nagrywa płytę

  Po sromotnej przegranej na Eurowizji Isis Gee postanowiła, że wyda płytę z kolędami.

 • Bardzo szczęśliwa Isis Gee

  Isis Gee, pochodząca ze Seattle wokalistka, to obok Nataszy Urbańskiej główna faworytka do zwycięstwa w konkursie "Piosenka dla Europy 2008".

Wideo na temat: piosenka isis
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Alvin i wiewiórki 2

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek. W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serial u animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville...