• Informacje na temat:

  piosenka kelly

Artykuły na temat: piosenka kelly
 • Brandon jest nadopiekuńczy wobec Kelly. Detektyw Woods powiadamia Kelly, że nie żyje mężczyzna, który do niej strzelał. David z powodzeniem negocjuje z...

 • Kelly Clarkson przerabia Tokio Hotel: Nic nie wiedziałam

  Na nowej płycie "Piece by Piece" Kelly Clarkson znalazł się utwór "Run Run Run". Fani zwrócili wokalistce uwagę, że jest to cover Tokio Hotel.

 • "Kochane kłopoty": 11 faktów o Stars Hollow, o których nie mieliście pojęcia

  ...1. Dirty Dancing Emily Gilmore, matka Lorelai (Lauren Graham), dumna i wyniosła dama, była wielką fanką musicali. Dlaczego? Wcielająca się w Emily Kelly Bishop w swojej karierze zagrała w kilkunastu sztukach teatralnych oraz w musicalach, w tym "A Chorus Line". Za rolę w tej produkcji została nagrodzona nagrodą Tony dla najlepszej aktorki. Jakby tego było mało Kelly Bishop to również...

 • Josh Groban z nową płytą. Wśród gości Kelly Clarkson i Chris Botti

  20 kwietnia ukaże się płyta "Stages", na której największe musicalowe przeboje śpiewa Josh Groban.

 • Zakochany w... musicalach

  Konrad Darocha nie kryje, że jego idolem i aktorskim wzorem od dawna jest gwiazda amerykańskich musicali Gene Kelly. Młody aktor marzy, by kiedyś stworzyć kreację na miarę tej, jaką Kelly stworzył w "Deszczowej piosence". - Gene Kelly jest dla mnie wzorem do naśladowania - kiedy patrzę, jak śpiewa na ekranie, jak się rusza, jak tańczy, myślę tylko o tym, że też bym tak chciał - śmieje się...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rozmus znowu wygrał!

  Dziewiąty odcinek 3. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Roberta Rozmusa. Aktor wystąpił jako R.Kelly w utworze "I Believe I Can Fly" i już po raz drugi triumfował na scenie show. Oto, co działo się w sobotę, 2 maja, w "TTBZ".

 • "Może powinnam być lesbijką?"

  Amerykańska piosenkarka Kelly Clarkson wyznała, że choć nie jest lesbijką, czasem myśli, że może powinna nią być, bo mężczyźni są dla niej "zbyt trudni".

 • Will Ferrell "wygrał internety". Zobacz, jak się wygłupiał u Jimmy'ego Fallona

  Komediowy aktor Will Ferrell wcielający się w wokalistkę Beyonce, a następnie w księżniczkę Elsę z "Krainy lodu" robi furorę w sieci.

 • Szwedzki producent i autor tekstów Jany Schella odwiedzi dzisiaj uczestników w Akademii Gwiazd. Uznany kompozytor i producent ma za sobą współpracę m.in. z Destiny's Child, Britney Spears, Celine Dion, Kelly Rowland czy Boyzone.

 • Muzyczne virale 2014 roku. Przeżyjmy to jeszcze raz

  Zobacz muzyczne filmiki, które podbiły świat w minionych 12 miesiącach!

Wideo na temat: piosenka kelly
 • "Umbrella/Singin"

  Mash up dwóch piosenek: "Umbrella" Rihanny oraz "Singin' in the Rain" wykonywaną przez Gene'a Kelly.

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.