• Informacje na temat:

  piosenka na euro 2012

Artykuły na temat: piosenka na euro 2012
 • Shakira przed Super Bowl 2020: Posłuchaj piosenki "Me Gusta"

  .... W czerwcu 2012 r. artystka ponownie pojawiła się w Polsce, tym razem w związku z meczami reprezentacji Hiszpanii na UEFA Euro 2012 - jej partnerem jest piłkarz Gerard Pique . Para ma dwóch synów(...)"Me Gusta" to nowy hiszpańskojęzyczny singel Shakiry . Sprawdź tekst "Me Gusta" w serwisie Teksciory.pl! Piosenka trafiła do sieci na niespełna trzy tygodnie przed występem kolumbijskiej...

 • Oceana z piosenką na Euro 2012

  Międzynarodowy kolektyw Gogol Bordello nagrał utwór "Let's Get Crazy", który został wybrany na hymn jednego ze sponsorów Euro 2012. Oficjalną piosenkę mistrzostw zaśpiewa dobrze znana w Polsce niemiecka wokalistka Oceana, uczestniczka "Tańca z gwiazdami".

 • Posłuchaj polsko-ukraińskiej piosenki na Euro 2012!

  Polscy Püdelsi i ukraińscy Haydamaky zakończyli w Krakowie nagrania wspólnego utworu na Euro 2012. To jedno z nielicznych, jeśli nie jedyne obecnie, muzycznych przedsięwzięć polsko-ukraińskich związanych ze wspólnymi mistrzostwami.

 • Piłkarskie piosenki na Euro 2016. Posłuchaj i oceń!

  Poniżej możecie sprawdzić dotychczas ujawnione piosenki przygotowane przez polskich wykonawców przed Euro 2016. Oczekiwania wobec "Orłów" Adama Nawałki są spore!

 • "Koko Euro spoko": Konflikt o prawa do piosenki

  Dwóch muzyków walczy o prawa do aranżacji oficjalnego przeboju reprezentacji Polski na Euro 2012 - piosenki "Koko Euro spoko". Sprawa może skończyć się w sądzie.

 • Piosenka "Koko Euro spoko" poruszyła publicystów i polityków

  Kto by pomyślał, że wybór przeboju reprezentacji Polski na Euro 2012 wywoła tak ożywioną, ogólnonarodową debatę?

 • 5 piosenek dopingujących polskich piłkarzy

  ...4 września we Frankfurcie nad Menem reprezentacja Polski zmierzy się z Niemcami. Zwycięstwo, a nawet remis przybliży Biało-Czerwonych do upragnionego awansu na Euro 2016. Z tej okazji zapraszamy na przegląd utworów, którymi dopingowano w przeszłości polskich piłkarzy.

 • "Koko Euro spoko" oficjalnym przebojem na Euro

  Piosenka "Koko Euro spoko" zespołu Jarzębina będzie towarzyszyć piłkarzom i kibicom podczas Euro 2012. Oficjalny przebój drużyny narodowej i szeroki skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy zaprezentowano podczas koncertu "Hit Biało-Czerwonych" w stolicy.

 • Przetłumacz "Koko Euro spoko"!

  Poligloci do boju! W konkursie organizowanym przez serwis Teksciory.pl możecie wygrać płyty za tłumaczenia refrenu piosenki "Koko Euro spoko".

 • Future Folk i Kozak System na Euro 2016: "Ręce w górę"

  Kolejni wykonawcy prezentują swoje piłkarskie piosenki w związku z trwającymi we Francji Euro 2016.

Wideo na temat: piosenka na euro 2012