• Informacje na temat:

  piosenka promująca

Artykuły na temat: piosenka promująca
 • "Czekam w TVN": Piosenka promująca spot TVN. Kto ją napisał i kto w niej śpiewa?

  ..."Czekam w TVN" to nowa piosenka promująca wiosenną ramówkę TVN. W utworze zaśpiewały wszystkie największe gwiazdy stacji. Posłuchaj!

 • Stevie Wonder promuje film "Sing" piosenką "Faith"

  Twórcy "Minionków" i "Sekretnego życia zwierzaków domowych" znowu zabiorą nas w rozśpiewany świat zwierząt. Film "Sing" zadebiutuje w polskich kinach 6 stycznia 2017 roku. Tymczasem prezentujemy piosenkę promująca produkcję!

 • Krzysztof Krawczyk: Druga piosenka na mundial. Posłuchaj utworu "Biało-czerwoni"

  Krzysztof Krawczyk przygotowuje kibiców i naszych reprezentantów do rozgrywek na mistrzostwa świata w piłce nożnej. W sieci pojawiła się kolejna piosenka promująca płytę z piłkarskim utworami zatytułowana "Biało-czerwoni".

 • Billie Eilish zaśpiewa piosenkę do nowego Jamesa Bonda "No Time To Die"

  Twórcy "Nie czas umierać" ("No Time To Die") - nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda - potwierdzili, że piosenkę promującą produkcję stworzy 18-letnia gwiazda Billie Eilish.

 • Indigo: Piosenka o jednym dniu

  Grupę Indigo założyła Magda Steczkowska (młodsza siostra Justyny) wraz mężem, Piotrem Królikiem (perkusistą Brathanków). Oprócz nich w zespole grają jeszcze: klawiszowiec Adam Niedzielin (Formacja Nieżywych Schabuff) oraz gitarzysta Tomasz Banaś (znany ze współpracy z Piaskiem). Pierwsza piosenka promująca płytę "Ultrakolor", zatytułowana "Zawsze będziesz", trafiła do radio wych rozgłośni pod...

 • Piosenka "Feel it" będzie promować film "365 dni"

  .... "Ta piosenka jest dla mnie jak syn, ponieważ to pierwszy soundtrack, który stworzyłem" - powiedział z kolei Michele Morrone. Według informacji, do których dotarł PAP Life, "Feel it" to jedyna piosenka z debiutanckiej płyty Morrone, która będzie wykorzystana w filmie. W teledysku pojawiają się nieopublikowane do tej pory fragmenty filmu "365 dni". W roli Laury zobaczymy Annę-Marię...

 • Natanael: Zobacz piosenkę za 100 tysięcy zł

  ..."Czereśnie - Cherry Jack" to piosenka promująca wydaną w połowie kwietnia płytę "Tak ma być!" grupy Natanael. U nas możecie już zobaczyć teledysk do tego nagrania, które przyniosło zespołowi Grand Prix Vena Festival 2007.

 • Wzruszony Michał Szpak i "Rainbow": Zobacz wideo. Piosenka na Eurowizję 2019?

  ..." - zdobył status platyny, a promująca go piosenka "Color Of Your Life" stała się diamentowym singlem. Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Color Of Your Life" w serwisie Teksciory.pl! Twórcy...

 • "Moje piosenki są kiczowate"

  ...? Jaki jest najlepszy? Nie wiem, na pewno nie angielski. Co oznacza tytuł twojej nowej płyty „Sing When You’re Winning”. To taka piosenka, którą śpiewają na trybunach kibice, kiedy któraś drużyna strzeli bramkę. Melodia do niej jest zapożyczona z utworu „Guantanamera”. To po prostu taki futbolowy żart. Co jest takiego w twoich piosenkach, że postanowiłeś je nagrać? Co jest interesującego...

 • "W każdej piosence wiele emocji"

  Z okazji przypadającego na 2008 rok 30-lecia działalności grupy Bajm wokalistka Beata Kozidrak opowiedziała portalowi INTERIA.PL o najważniejszych momentach w historii popularnego zespołu i "urodzinowymi" planami. Na początku zapytaliśmy piosenkarkę o zmarłego 23 lutego 2008 roku Marka Winiarskiego, jednego z założycieli Bajm.

Zdjęcia na temat: piosenka promująca