• Informacje na temat:

  piosenka sugababes

Artykuły na temat: piosenka sugababes
 • Kolejna gwiazda w psychiatryku

  Gwiazda brytyjskiej grupy Sugababes , Amelle Berrabah , od dłuższego czasu zmagała się z depresją, zanim ostatnio trafiła na leczenie psychiatryczne. Piosenkarka od wielu tygodni cierpiała na bezsenność i brak apetytu.

 • Sugababes: Dwa razy jeden

  Trzeci tydzień z rzędu na szczycie brytyjskiej listy przebojów znajduje się piosenka "Push The Button" tria Sugababes. A w notowaniu bestsellerów płytowych na Wyspach Brytyjskich na pozycji pierwszej zadebiutował nowy album wokalistek "Taller In More Ways".

 • Boi się koleżanki z zespołu?!

  Rodzice członkini brytyjskiego zespołu Sugababes - Amelle Berrabah - wezwali ostatnio policję w obawie o to, że ich córka została porwana. Piosenkarka zniknęła po kłótni z koleżanką z zespołu - Keishą Buchanan.

 • Pocałunek Sugababes. Klip!

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Wear My Kiss" brytyjskiego girlsbandu Sugababes. Piosenka promuje płytę "Sweet 7", która ukazała się na początku marca.

 • Naomi Campbell ukarana przez Mandelę

  Na koncercie będzie można usłyszeć m.in. Queen, Razorlight, Annie Lennox, Sugababes, Amy Winehouse, a także zespół Simple Minds, który zaśpiewa słynną już piosenkę "Mandela Day". Podczas koncertu będzie prowadzona kwesta na rzecz fundacji Mandeli działającej na rzecz nosicieli HIV i chorych na AIDS - 46664. Podczas przygotowań do koncertu powiało chłodem: Mandela oświadczył, że top modelka...

 • Sugababes: "Niegrzeczne i zabawne"

  "Push The Button" to pierwszy singel promujący czwartą płytę popularnego brytyjskiego tria Sugababes, zatytułowaną "Taller In More Ways". Zarówno piosenka, jak i album, odniosły pełen sukces, lądując równocześnie na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów. Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do nagrania "Push The Button", w którym trzy wokalistki w windzie flirtują z trójką

 • Sugababes: Nowy narzeczony

  Keisha Buchanan (21 l.), wokalistka popularnego brytyjskiego dziewczęcego tria Sugababes, po niedawnym rozstaniu z narzeczonym szybko znalazła nowego adoratora. Jest nim 25-letni Ray J, brat wokalistki Brandy i wschodząca gwiazda amerykańskiej muzyki r'n'b. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do nowego singla Sugababes, "Red Dress" .

 • Niezależne kobiety z Sugababes

  17 października ukaże się płyta "Catfights and Spotlights" brytyjskiej grupy Sugababes. Album promuje singel "Girls".

 • Zobacz Sugababes na pustyni

  Dziewczyny z Sugababes ogłosiły niedawno, że wydadzą przynajmniej 5 singli ze swojej nowej płyty. Teledysk do drugiego z nich, "About a Girl", nagranego z nową wokalistką Jade Ewen, możecie oglądać już na stronach INTERIA.PL.

 • Sugababes zaśpiewają w Bondzie?

  Brytyjskie trio Sugababes ma duże szanse na zaśpiewanie tytułowego utworu w kolejnym filmie o przygodach agenta 007. Chodzą słuchy, że o współpracę z zespołem zabiega Barbara Broccoli, jego wielka fanka i jednocześnie producentka Bonda.