• Informacje na temat:

  piosenka umiera

Artykuły na temat: piosenka umiera
 • Kasia Sobczyk: Jej przeboje śpiewała cała Polska. Umierała w biedzie i upokorzeniu

  ..., więc dla potrzeb artystycznych piosenkarka zmieniła się w "Kasię". Zachowała też panieńskie nazwisko Sobczyk. Jej przeboje śpiewała cała Polska. Zdobywała nagrody, wygrywała plebiscyty i festiwale(...) Bizoń. To on skomponował dla niej przebój "Nie wiem, czy to warto" ( posłuchaj! ), którym w Opolu zdobyła w 1965 r. główną nagrodę. - Potem zakochałam się w Henryku Fabianie, takim piosenkarzu...

 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

 • Najdziwniejsza szafiarko-celebrytko-piosenkarka w tym kraju na początku czerwca wydaje w końcu nowy album. Zapowiada go piosenka "What You Do", do której Margareta nakręciła właśnie teledysk(...) faktycznie prawie zginęła! "Wszyscy przeżyli ten teledysk całe szczęście. Ja prawie nie przeżyłam. Jak jest ta scena w morzu, gdzie się topię, ja faktycznie się topiłam. I jest ta scena, gdzie ja umieram...

 • Natalia Niemen: Występ na konwencji PiS-u i walka z krytyką

  Córka Czesława Niemena na pewno nie spodziewała się aż tak zdecydowanych ataków na jej osobę po występie na konwencji kandydata PiS na prezydenta - Andrzeja Dudy.

 • Paulina Młynarska wspomina sprzedaż domu w Zakopanem! "Umierałam. Czułam, że pęka mi serce"

  ...dosłownie umierałam. Leżałam na materacu, na gołej podłodze, wśród równie gołych ścian i czułam, że pęka mi serce. Nigdy w życiu nie czułam się tak samotna. Było mi potwornie ciężko opuścić ten dom. Swoje...

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

 • Gene Wilder: Jego choroba była tajemnicą. Umierał z dala od zainteresowania mediów

  ..., że pozbawi ich uśmiechu - tłumaczy rodzina aktora w specjalnym oświadczeniu wydanym po jego śmierci. Gwiazdor zmarł 29 sierpnia w swoim domu w Stamford w stanie Connecticut. - Umierał, trzymając nas...

 • Premier spotkała się z Danutą Szaflarską

  Szefowa rządu złożyła życzenia aktorce Danucie Szaflarskiej, która 6 lutego obchodzi 100. urodziny. "Życzę pani dużo zdrowia i aby energia, która od pani promienieje, nigdy pani nie opuszczała" - powiedziała premier na czwartkowym spotkaniu w kancelarii premiera.

 • Zmarła Danuta Szaflarska

  Nie żyje Danuta Szaflarska, wybitna polska aktorka filmowa i teatralna, znana między innymi z filmów "Zakazane piosenki", "Skarb" i "Pora umierać". Aktorka zmarła w niedzielę, 19 lutego, w Warszawie. Miała 102 lata.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Ostatnia wizyta w Śródziemiu

  Mroczna a jednak wspaniała - tak o ostatniej części "Hobbita" mówią ci, którzy widzieli już film. Tytułowa "Bitwa Pięciu Armii" jest jedyną batalią opisaną na kartach książki Tolkiena, a zarazem jednym z najdonioślejszych wydarzeń w historii Śródziemia.

Zdjęcia na temat: piosenka umiera
Wideo na temat: piosenka umiera
 • Danuta Szaflarska 1915-2017

  Nie żyje Danuta Szaflarska, wybitna polska aktorka filmowa i teatralna, znana między innymi z filmów "Zakazane piosenki", "Skarb" i "Pora umierać". Aktorka zmarła w niedzielę, 19 lutego, w Warszawie. Miała 102 lata.