• Informacje na temat:

  piosenka wypadła

Artykuły na temat: piosenka wypadła
 • Ta ostatnia sobota Roberta Kudelskiego

  W 7. odcinku "Jak oni śpiewają" zobaczyliśmy wykonawców w dwóch odsłonach - w duetach i piosenkach mistrzów, którzy odeszli. Ostatni raz usłyszeliśmy Roberta Kudelskiego .

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Halama już nie zaśpiewa

  Uczestnicy programu "Tylko nas dwoje" i ich muzyczni trenerzy w ostatnim odcinku show zaprezentowali piosenki, które odegrały w ich życiu ważną rolę. Wiele z tych utworów wiązało się z konkretnymi wspomnieniami, inne były istotne dla gwiazd ze względu na przesłanie, jakie niosą.

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • Bohdan Gadomski o Margaret: Wokalnie zero

  ...". O Sławku Uniatowskim: "Bardzo podobał się Sławek Uniatowski, który ma wiele wspaniałych walorów, aby oszołomić dziewczęta i dojrzałe kobiety. Jego piosenka '5 Rano' powinna stać się przebojem(...) się ubrał i uczesał, ale zaśpiewał bardzo dobrze". O Agacie Nizińskiej: "Rozczarowała wnuczka Wojciecha Pokory, która nagrała świetną płytę, na żywo wypadła gorzej, były pewne nieczystości...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • Natalia Kukulska i jej mąż świętują! Szykują się niespodzianki!

  ...zaśpiewała na scenie solo. Wypadła znakomicie. Rok temu do internetu trafił teledysk z piosenką WAM "Żywioły". Ania śpiewa ją pięknym, czystym i mocnym głosem.  - Ania temperamentem, głosem, bardziej(...) przeciwny, żeby została "dziecięcą gwiazdą" i nagrała płytę z piosenkami dla dzieci jak kiedyś jej mama.  - Tata wnuki kochał niesamowicie, zrobiłby dla nich wszystko - mówiła Kukulska.  Córka Natalii...

 • Duet Oho!Koko ponownie w "Must Be The Music"

  Poznali się kilka lat temu, grając w jednym zespole i choć dzieliła ich spora różnica wieku - aż dziewięć lat - postanowili dać sobie szansę.

 • Edyta Górniak szczęśliwa! W końcu "ma córkę"!

  ..., że tak świetnie wypadła.  "Słońce, moje słońce! Wiedziałam!" – cieszyła się na instagramowym profilu Roksany.  Nie szczędziła pochwał byłej podopiecznej. Nareszcie znalazła godną siebie następczynię(...). Wszyscy jurorzy w programie oniemieli z wrażenia – ta drobna nastolatka ma głos potężny jak dzwon! Każdy chciał mieć ją w swojej ekipie. A Roksana wybrała Edytę.  I wcale nie dlatego, że piosenkarka...

 • "Get on Up" : Biograficzny produkcyjniak

  Pierwsze skojarzenia? "It's a Man's World", szpagaty na scenie i niewyparzony język, trochę w stylu Muhammada Aliego. Chcecie dowiedzieć się więcej? Biograficzny film "Get on Up" tylko utrwala stereotypowy obraz Jamesa Browna.

Wideo na temat: piosenka wypadła
 • Aneta Zając w teledysku do piosenki Stefano Terrazzino!

  najnowszego teledysku tancerza-piosenkarza. Para od czasu „Tańca z gwiazdami” pozostaje w przyjaźni, nic więc dziwnego, że aktorka postanowiła wystąpić w klipie do piosenki „Kiedy Quando”. Jesteście ciekawi, jak wypadła? Obejrzyjcie wideo.