• Informacje na temat:

  piosenkarka anita lipnicka

Artykuły na temat: piosenkarka anita lipnicka
 • Anita Lipnicka drży o przyszłość. Nie tak miało być

  Anita Lipnicka (44 l., sprawdź! ) nie wie, jak jej rodzina przetrwa epidemię koronawirusa. "Mój niepokój rośnie. Nie mam znikąd dochodów. Nie mam własnej firmy, nie jestem nawet ubezpieczona(...) najlepiej. Jakby tego było mało, pani Anita martwi się o córkę. Pola w tym roku powinna podchodzić do egzaminu ósmoklasisty.  "Zachowujemy rutynę. Pola musi codziennie rano wstać i zajmować się...

 • Anita Lipnicka: Święta spędzę z rodziną

  Anita Lipnicka, która powróciła w tym roku do aktywnej działalności z nowym albumem "Moje oczy są zielone", ujawniła nam swoje świąteczne plany. Niemal jak każdy z nas, piosenkarka spędzi je ze swą rodziną.

 • Anita Lipnicka miała wypadek!

  Anita Lipnicka (40 l.) na długo zapamięta powrót z koncertu w Skierniewicach!

 • Anita Lipnicka znów w "Playboy'u"

  Anita Lipnicka po raz drugi obnażyła się przed obiektywem. Akty byłej wokalistki Varius Manx, od kilku lat z powodzeniem nagrywającej solo, pojawią się w grudniowej edycji magazynu "Playboy".

 • Anita Lipnicka nie ma łatwo w życiu. Koszmar za koszmarem...

  Ostatni rok nie był dla niej łaskawy. Anita Lipnicka (44 l.) przeżywała wiele trudnych sytuacji. Dramatyczne odejście dziadka, nieudana inwestycja, przeprowadzki, remont...

 • Męki Anity Lipnickiej

  Pierwszy od dziewięciu lat solowy album Anity Lipnickiej, "Hard Land of Wonder", ukazał się 13 listopada. Piosenkarka w rozmowie z portalem INTERIA.PL opowiedziała o tej płycie, "artystycznym niepokoju", jaki odczuwała przy jej tworzeniu, swoim zamiłowaniu do słowa i zmaganiach z pytaniami o sens życia.

 • Anita Lipnicka wyszła na prostą!

  Anita Lipnicka (42 l.) pozytywnie przeszła terapię, wyszła za mąż i wybudowała piękny dom...

 • Anita Lipnicka o końcu miłości

  , ukrytym dla oka widza faktem, była moja ciąża - wspomina prace nad teledyskiem Anita Lipnicka.

 • Anita Lipnicka wybaczyła Johnowi!

  Anita Lipnicka (41 l.) znów ma świetny kontakt z Johnem Porterem (65 l.). Były partner będzie jej nawet towarzyszył podczas trasy koncertowej!

 • Anita Lipnicka, była wokalistka grupy Varius Manx, rok 2000 pamiętać będzie głównie ze względu na to, że po dwuletniej przerwie wydała swój nowy album "Moje oczy są zielone". Piosenkarka przyznała także, iż brak ważniejszych wydarzeń w życiu osobistym spowodował, że nie ma skonkretyzowanych planów na przyszły rok.

Wideo na temat: piosenkarka anita lipnicka
 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...