• Informacje na temat:

  piosenkarka jazzowa

Artykuły na temat: piosenkarka jazzowa
 • Courtney Love, amerykańska wokalistka i liderka grupy Hole, postanowiła udowodnić krytykom muzycznym, iż naprawdę potrafi śpiewać. Zdecydowała się bowiem nagrać album zawierający wyłącznie standardy jazzowe.

 • Avril Lavigne kanadyjską piosenkarką roku?

  ...hiphopowy K-OS. Diana Krall, wokalistka i pianistka jazzowa, oraz Nickelback otrzymali po jednej nominacji. Będą oni rywalizować z Celine Dion, Avril Lavigne i Shanią Twain o nagrodę przyznawaną przez...

 • Virale 2012: Jazzowe disco polo i dubstepowy mięsny jeż

  ...trafił film, na którym 52-letnia piosenkarka i towarzyszący jej brat Ricky wykonują w metrze wielki przebój gwiazdy "Kids In America". Początkowo podróżujący metrem nie orientują się, że śpiewającą jest Kim Wilde. Nic w tym dziwnego - piosenkarka, delikatnie mówiąc, nie jest w najlepszej formie. Później duet wykonuje jeszcze świąteczny standard "Rockin' Around The Christmas Tree". Na koniec wyraźnie...

 • Wanda Warska nie żyje. Kultowa wokalistka zmarła w wieku 87 lat

  Wanda Warska, piosenkarka, wokalistka jazzowa, interpretatorka poezji śpiewanej, główna wykonawczyni utworów skomponowanych przez jej męża, muzyka jazzowego Andrzeja Kurylewicza, zmarła w sobotę 6 lipca w Laskach pod Warszawą po długotrwałej walce z chorobą w wieku 87 lat.

 • Betty Wright nie żyje. "Leć wysoko aniele"

  ...ciocię... mój nastrój się pogorszył... spoczywaj w pokoju cioteczko Betty Wright. Leć wysoko aniele" - napisała na Twitterze. Dwa dni wcześniej piosenkarka  Chaka Khan prosiła fanów o modlitwę za Wright.  Gwiazdę pożegnała m.in. amerykańska artystka R&B i jazzowa, Ledisi . "Dziękuję ci za bycie nauczycielką, przyjaciółką i jedną z najlepszych wokalistek w naszej branży" - czytamy w jej wpisie...

 • Bucky Pizzarelli nie żyje. Był legendą jazzu

  ..."), 19-letnia wokalistka  Charlotte Lawrence  (znana z przeboju "Joke's On You" - z filmu "Birds of Prey"), raper  Scarface , prezes Universal Music,  Lucian   Grainge , młoda piosenkarka  Kalie Shorr...

 • Joanna Kulig marzy o "odjechanej" roli

  Zyskała rozgłos w Polsce i na świecie dzięki roli tancerki i piosenkarki w "Zimnej wojnie". Wkrótce zobaczymy ją jako wokalistkę jazzową w nowym serialu Netfliksa "The Eddy". Jednak Joanna Kulig jest już zmęczona muzycznymi projektami i czeka na inne propozycje.

 • Basia nagra płytę koncertową w Łodzi

  Znakomita piosenkarka jazzowa i popowa Basia Trzetrzelewska wystąpi w łódzkim Klubie Wytwórnia. Podczas koncertu, który odbędzie się 1 lutego zarejestrowany zostanie materiał na płytę Live - informują na swojej stronie internetowej organizatorzy koncertu.

 • Norah Jones: Czy można wstrzymać sprzedaż?

  Norah Jones, 23-letnia amerykańska wokalistka jazzowa, zrobiła ostatnio ogromną karierę w świecie muzyki pop. Piosenkarka, córka słynnego hinduskiego muzyka Raviego Shankara, jest bardzo zaskoczona sukcesem i póki co stara się unikać blasku sławy.

 • ZAZ: Trzy koncerty w Polsce

  Popularna w Polsce francuska wokalistka jazzowa i soulowa ZAZ pod koniec listopada wystąpi na trzech koncertach w naszym kraju.