• Informacje na temat:

  piosenkarka kupiła

Artykuły na temat: piosenkarka kupiła
 • Celebrytka obraziła piosenkarkę: "Jest tłustą..."

  ...wreszcie staje się tą tłustą suką, którą się urodziła" - ostro wypaliła córka Ozzy'ego. "Ona zawsze była nieuprzejma wobec mnie. I poza tym kupiła mój dom!" - Kelly Osbourne tłumaczyła swój atak na(...) ma długą tradycję. Podczas gali MTV w 2003 roku piosenkarka została sfilmowana w trakcie rzucania lotkami w zdjęcie Kelly Osbourne, a później skrytykowała image córki wokalisty Black Sabbath.

 • Madonna kupiła pałac w Lizbonie

  ...w XVII w. obiektu piosenkarka rozpocznie w styczniu 2018 r. Nowa rezydencja Madonny to solidny budynek, który przetrwał w 1755 r. potężne trzęsienie ziemi, jakie nawiedziło Portugalię. Międzynarodowe(...) zagranicznych nabywców nieruchomościami w pobliżu miejsca, które upatrzyła sobie piosenkarka. Ze zrozumiałych powodów wzrośnie prestiż tej części stolicy" - powiedział PAP Life Fonseca. W listopadzie...

 • Kupiła studio nagrań. Obok więzienia

  Brytyjska gwiazda Amy Winehouse postanowiła jednocześnie zainwestować w karierę i nieruchomości. Piosenkarka zdecydowała się kupić studio nagraniowe, znajdujące się w sąsiedztwie osławionego londyńskiego więzienia Pentonville.

 • Madonna kupiła sobie pub

  Amerykańska piosenkarka i jej mąż, reżyser Guy Ritchie, nabyli tradycyjny angielski pub w sąsiedztwie swojej londyńskiej rezydencji.

 • Seksowna piosenkarka modelką

  Piosenkarka, która do tej pory była twarzą należącej do rapera Jay'a-Z firmy odzieżowej Rocawear, zawarła kontrakt z agencją Wilhelmina. Dzięki umowie Ciara ma częściej brać udział w kampaniach promujących marki ubrań czy perfum, ale także czynnie pracować jako modelka. Wokalistka, która ponoć spotyka się z 50 Centem, jest podekscytowana tą perspektywą: "Bycie modelką zawsze było moją ambicją...

 • Festiwalowicz zwyzywał piosenkarkę

  ...: Gwiazda kupiła mężowi samolot Zagrali ten sam utwór 12 razy z rzędu...

 • Kupiła mężowi najszybsze auto na świecie

  Piosenkarka Beyonce Knowles kupiła mężowi Jay'owi-Z bardzo ekskluzywny prezent urodzinowy. Jest nim najszybszy osobowy samochód świata Bugatti Veyron Grand Sport.

 • Gwiazda kupiła mężowi samolot

  Jak twierdzi świetnie zorientowany w świecie amerykańskiego show-biznesu bloger Perez Hilton, piosenkarka Beyonce Knowles wydała prawie 40 milionów dolarów na prezent dla męża. Wokalistka postanowiła obdarować rapera Jaya-Z odrzutowcem Bombardier Challenger 850 z okazji dnia ojca. W ten sposób Beyonce chciała docenić to, w jaki sposób jej mąż zajmuje się ich córeczką Blue Ivy. Jak twierdzi...

 • Dom z "Ojca chrzestnego" do kupienia za 125 mln dolarów

  Słynna rezydencja w Beverly Hills, gdzie realizowano zdjęcia do takich filmów jak pierwsza część „Ojca chrzestnego” i „Bodyguard”, została wystawiona na sprzedaż. Cena – 125 mln dolarów, czyli ponad pół miliarda złotych.

 • Gwiazda i jej partner kupili dom

  Wygląda na to, że gwiazda pop Kylie Minogue coraz poważniej traktuje swój związek z modelem Andresem Velenceso Segurą. Para kupiła razem dom w Londynie.