• Informacje na temat:

  piosenkarka lilly

Artykuły na temat: piosenkarka lilly
 • Piosenkarka dziękuje policji

  Brytyjska wokalistka Lilly Allen podziękowała ostatnio londyńskiej policji za oswobodzenie jej przyjaciela, który został porwany dla okupu.

 • Nie ma żalu do paparazzi

  Słynąca z wybuchowego charakteru i utarczek, nie tylko słownych, z towarzyszącymi jej na każdym kroku paparazzi piosenkarka Lilly Allen przyznaje, że sukces jej nowej płyty to w dużej mierze zasługa właśnie jej "prześladowców".

 • Ma trzy marzenia

  Brytyjska gwiazda pop Lilly Allen zdradziła, że ma trzy największe marzenia: zaśpiewać w duecie z Dolly Parton, wyjść za mąż i mieć dzieci.

 • B. McFadden: "Poznaj moje dzieci"

  Znajomość Briana McFaddena, byłego wokalisty boysbandu Westlife, z australijską piosenkarką Deltą Goodrem, ma osiągnąć kolejny etap. Tak przynajmniej planuje sam McFadden, który zapowiedział, że przedstawi swojej wybrance serca członków rodziny, w tym dwójkę dzieci, 3-letnią Molly i zaledwie roczną Lilly Sue.

 • All Saint: Siedem lat wystarczy

  Melanie Blatt, była wokalistka angielskiego girlsbandu All Saints, zakończyła swój związek z Stuartem Zenderem, byłym basistą Jamiroquai. Piosenkarka i muzyk tworzyli związek przez siedem lat.

 • Lily Allen znów jest w ciąży!

  Przypomnijmy, że brytyjska wokalistka w listopadzie 2011 roku urodziła córkę Ethel. Ojcem jest mąż Lily - Sam Cooper. Wcześniej piosenkarka dwukrotnie poroniła (za pierwszym razem związana była(...), że wokalistka na dobre zamierza poświęcić się rodzinie. Zobacz teledyski Lilly Allen na stronach INTERIA.PL!

 • Matka ćpa, ojciec chce dzieci

  ...piosenkarka zespołu Atomic Kitten i bohaterka telewizyjnych reality show z tego powodu została przesłuchana przez policję i grozi jej zarzut posiadania kokainy. Już po skandalu Katona przeprosiła za(...) jednak odebrać byłej żonie prawo do opieki nad 7-letnią Molly i 6-letnią Lilly-Sue. Piosenkarz zamierza wnieść do sądu sprawę o przyznanie mu wyłącznego prawa do opieki na córkami - twierdzi gazeta...

 • ...zmiany. Należy odnotować awans kompilacji "The Best Love... Ever" na miejsce 2. z 6. i skok przeznaczonej dla dzieci płyty Bebe Lilly "Dookoła świata" z 21. na 9. Najwyższą nowością w tym tygodniu jest album "Spirit" Leony Lewis (na 18.). Piosenkarka jest pierwszą laureatką międzynarodowej edycji telewizyjnego konkursu talentów "X Factor", czyli wersji znanego w Polsce "Idola". Innymi nowościami...

 • Lily Allen ogłasza powrót

  ...branżą muzyczną. W 2006 r. jej debiutancki album "Alright, Still" z singlem "Smile" stał się wielkim hitem w Wielkiej Brytanii. Piosenkarka stała się ulubienicą tabloidów, szczególnie po jej wyznaniach(...) napisaniu utworów do musicalu na podstawie "Dziennika Bridget Jones", którego premiera na londyńskim West Endzie planowana jest na 2013 r. Zobacz teledyski Lilly Allen na stronach INTERIA.PL!

 • B. McFadden: Walka o dzieci?

  Po rozwodzie we wrześniu 2004 roku McFadden, były wokalista boysbandu Westlife, zapowiadał, że nie pozwoli, by doszło do sądowej bitwy o prawo do opieki nad swoimi córkami - 3-letnią Molly i Lilly(...), byłą wokalistką grupy Atomic Kitten, w angielskim Cheshire. "Chociaż rodzina dobrze życzy Kerry, to jednak Brian jest na pierwszym miejscu. Dla nich najważniejsi są właśnie Brian oraz Molly i Lilly...