• Informacje na temat:

  piosenkarka odebrała

Artykuły na temat: piosenkarka odebrała
 • Geri nie odbierze nagrody

  Piosenkarka stwierdziła, że nie byłoby to w porządku, skoro opuściła zespół. Stwierdziła: "Spice Girls zawsze były i będą wiele znaczącym dla mnie zespołem. Jestem bardzo dumna z tego, co razem osiągnęłyśmy, ale w tej chwili to nie byłoby w porządku, gdybym z nimi odebrała tę nagrodę. Nie jestem aktywnym członkiem zespołu. To jest ich chwila, to one mają stanąć w świetle reflektorów". Blisko...

 • Sharon Stone odebrała Nagrodę Pokoju

  Sharon Stone, amerykańska aktorka, producentka i działaczka dobroczynna odebrała w środę w Warszawie Nagrodę Pokoju, która została jej wręczona na zakończenie XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Piosenkarka w obronie gejów

  Szkocka piosenkarka, która obecnie próbuje sił w Hollywood jako aktorka, skrytykowała amerykańskie ustawodawstwo zakazujące małżeństw osób tej samej płci. Przypomnijmy, że w Kalifornii małżeństwa homoseksualne były legalne w 2008 roku, aż do wprowadzenia poprawki Proposition 8 o treści: "Tylko małżeństwo między mężczyzną i kobietą jest ważne i uznawane w Kalifornii". Natomiast w grudniu 2009 roku...

 • Wiśniewski odbierze dzieci?

  Michał Wiśniewski po powrocie z trasy koncertowej po Ameryce, zamierza odebrać Xaviera i Fabienne ich matce, Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej.

 • Madonna na proteście przeciwko rasizmowi. Fani zaniepokojeni

  ...świecie rozpoczęły się protesty pod szyldem "Black Lives Matter ". W akcje angażują się także gwiazdy show-biznesu.  Wypowiedziała się m.in. piosenkarka  Lady Gaga ( sprawdź! ). "Nie chcę(...) Madonna ( sprawdź! ). Wzięła udział w jednej z manifestacji ruchu "Black Lives Matter". Zdjęcia z marszu zaniepokoiły fanów, ponieważ widać na nich, że piosenkarka musi poruszać się o kulach. To wynik...

 • Największe przeboje Violetty Villas usłyszeli w poniedziałek w Kielcach fani artystki, podczas koncertu jubileuszowego, z okazji 50-lecia działalności artystycznej piosenkarki. Artystka odebrała srebrną Glorię Artis, przyznawaną przez ministra kultury.

 • Irena Santor: Ja mogłam tylko zaśpiewać

  ...77-letnia piosenkarka Irena Santor odebrała Złotą Płytę za album "Kręci mnie ten świat". Pod takim tytułem odbył się specjalny koncert z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Tomasza Filipczaka i Krzysztofa Herdzina.

 • Britney Spears straciła dzieci!

  Sąd odebrał amerykańskiej piosenkarce prawo opieki nad dwójką synów!

 • Dziś wyrok w sprawie wykorzystania scen z "Czterech pancernych". Czy znana piosenkarka zapłaci 130 tysięcy kary?

 • Katy Perry ujawnia: "Miałam 15 lat i..."

  Surowo wychowywana przez rodziców piosenkarka Katy Perry stała się... czarną owcą rodziny.

Zdjęcia na temat: piosenkarka odebrała
Wideo na temat: piosenkarka odebrała
 • Kesha płacze podczas odbierania wyróżnienia. Wzruszenie odebrało jej mowę!

  Piosenkarka Kesha otrzymała nagrodę Humanitarian Award za swoje zaangażowanie w walkę o prawa dla środowisk LGBT. Podczas podziękowania artystka wygłosiła mowę na temat homoseksualizmu i walki o równouprawnienia, nie potrafiąc ukryć wzruszenia. (STORYFUL/x-news)

 • Patrycja Kazadi pierwszy raz publicznie z nowym facetem!

  Patricia Kazadi pojawiła się na gali koszykarskiej Tauron Basket Ligi. Piosenkarka towarzyszyła swojemu chłopakowi Christianowi Eyendze, który odebrał nagrodę dla najbardziej energetycznego zawodnika sezonu. - Jestem z niego bardzo dumna - przyznała celebrytka.