• Informacje na temat:

  piosenkarka pilnie

Artykuły na temat: piosenkarka pilnie
 • Co Demi Lovato ujawni w dokumencie "Demi Lovato: Simply Complicated"?

  ...17 października do sieci trafi dokument pokazujący życie prywatne Demi Lovato. Jakie tajemnice zdradzi popularna piosenkarka?

 • Doda ma apetyt na pieniądze

  ...oglądać jej koncerty, solowa płyta "Diamond Bitch" osiągnęła status Platyny, piosenkarka występuje w telewizyjnym reality show. Ale nic nie trwa wiecznie: "Dorota wie, że jej kariera może się skończyć" - mówi znajoma wokalistki w rozmowie z gazetą "Świat i ludzie". "Dlatego pilnie uczy się podstaw biznesu" - zdradza kolorowemu pismu. "A apetyt na pieniądze ma wielki. Chce zostać drugim Kulczykiem...

 • Miley Cyrus dla "Vanity Fair" o małżeństwie, orientacji seksualnej, Trumpie i nowej płycie

  "Jeśli myślisz, że jestem buntownikiem bez powodu, to nie byłeś pilnym obserwatorem" - takimi słowami Miley Cyrus promowany jest jej nowy okładkowy wywiad z magazynem "Vanity Fair". Wokalistka zabiera głos w sprawie swojej orientacji seksualnej, małżeństwa z Liamem Hemsworthem, pożaru jej domu w Malibu, Donalda Trumpa oraz nowej muzyki.

 • Taylor Swift i wielki biznes złamanych serc

  W przypadku Taylor Swift można odnieść wrażenie, że sukces jest czymś wpisanym w jej życie. Od czasu swojego debiutu w 2006 r. 22-letnia dziś piosenkarka sprzedała na całym świecie niemal 23 miliony płyt, a jej utwory były pobierane z oficjalnych sklepów internetowych ponad 51 milionów razy!

 • Jest w ciąży, ślub poczeka

  Oczekująca dziecka brytyjska piosenkarka Lily Allen nie spieszy się ze ślubem. Na razie gwiazda zamierza skoncentrować się na macierzyństwie.

 • Polak włamał się do mieszkania Madonny!

  ...następnie wezwała policję, która aresztowała mężczyznę. Grzegorz M. włamał się do domu Madonny, rozbijając szybę w jednym z okien. Piosenkarka wraz z dziećmi przebywała wówczas w Stanach Zjednoczonych, gdzie udała się na pogrzeb babci. Londyńską policję zastanawia fakt, że doszło do włamania w tak pilnie strzeżonym domu. "To coś okropnego. Ochrona pracująca dla najsłynniejszej gwiazdy pop powinna...

 • Natalia Oreiro znów na antenie Polsatu

  ...wspierali Natalię Cristian Castro, Diego Torres i słynna piosenkarka Gloria Estefan. Płyta miała już swoją premierę w kilku innych krajach, ale wytwórnia BMG zadecydowała wstrzymać się z jej wydaniem(...) szuka pilnie pracy, ale tu autorzy scenariusza wprowadzili niespodziankę - bohaterka będzie przypominać nianię z amerykańskiego przebojowego sitcomu "Niania".

 • Nowy album Natalii Oreiro

  ...była nagrywana w Miami, w marcu tego roku, a jej producentem jest Kike Santander. W pracach dodatkowo wspierali Natalię Cristian Castro, Diego Torres i słynna piosenkarka Gloria Estefan. Płyta miała(...), która szuka pilnie pracy, ale tu autorzy scenariusza wprowadzili niespodziankę, bohaterka będzie przypominać pewną nianię z amerykańskiego przebojowego sitcomu "Niania".

 • Doda: "Pitbull" o smaku malinowo-bananowym

  Największą ciekawostką filmu "Pitbull. Ostatni pies", kolejnej części sagi o zmaganiach policji z gangsterami, jest debiut aktorski Doroty "Dody" Rabczewskiej. Piosenkarka gra Mirę, która wyszła za(...) słowo, bo mówi bardzo mało" - ocenia współpracę z Pasikowskim. Doda bardzo pilnie uczyła się swoich kwestii, gdyż, jak przyznaje, jest typem kujona. Była też bardzo otwarta na wskazówki ze strony...

 • ​Jennifer Lopez porównana do... wystawy sklepowej

  ...tej organizacji, uzasadniając ten werdykt, podkreślał, że styl gwiazdy jest śmiały i bezkompromisowy, a fani na całym świecie pilnie śledzą jej kolejne stylizacje. Odważna kreacja, w której gwiazda...

Zdjęcia na temat: piosenkarka pilnie