• Informacje na temat:

  piosenkarka rano

Artykuły na temat: piosenkarka rano
 • Piosenkarka i dziennikarz

  ..., aranżację czy długość - opowiada piosenkarka. To, co dla niej jest jasne i oczywiste, dla Radka na początku brzmiało jak czarna magia. - Gdy pierwszy raz usłyszałem o formie, zastanawiałem się, czy(...) zgodnie przyznają, że najcięższym dniem jest sobota. Próby zaczynają się o 9 rano, co dla nocnych marków jest prawdziwym dramatem. Brzózka narzeka także na stres i zmęczenie. - Dla mnie ten dzień jest...

 • Rozwód piosenkarki trwał 60 sekund

  W piątek, 3 września, brytyjska wokalistka Cheryl Cole rozwiodła się z piłkarzem Ashley Colem. Piosenkarka i sportowiec nie byli obecnie na rozprawie, która miała miejsce w jednym z londyńskich sądów.

 • 19-letnia piosenkarka trafiła na pogotowie

  Piosenkarka Miley Cyrus poważnie skaleczyła się nożem kuchennym. Nastoletnia gwiazda trafiła na pogotowie, gdzie zszyto jej ranę.

 • Lżejszy wyrok dla skazanego ws. zabicia piosenkarki

  Egipski sąd skazał we wtorek (28 września) na 15 lat więzienia znanego magnata budowlanego i polityka Heszama Talaata Mustafę, skazanego w 2009 roku na karę śmierci za zlecenie zabójstwa popularnej w krajach arabskich libańskiej piosenkarki Suzanne Tamim.

 • Justyna Steczkowska (35 l.) na festiwal do Sopotu przyjechała z mężem Maćkiem Myszkowskim (34 l.). Ale choć w ciągu dnia byli nierozłączni, to wieczorami piosenkarka bawiła się sama.

 • Eurowizja: Impreza do rana

  ...pozytywne opinie od dziennikarzy. - Niektórzy teraz stawiają Isis w roli faworytki całego konkursu - mówi nam Jurczak. "Wokal był nienaganny. Piosenkarka zaśpiewała piękną, klasyczną balladę na scenie...

 • Alanis Morissette: Muzyka nie leczy ran

  Kanadyjska piosenkarka Alanis Morissette przestała traktować muzykę, jak lek na złamane serce. Gwiazda uważa, że pisanie piosenek to tylko forma sztuki.

 • Betty Wright nie żyje. "Leć wysoko aniele"

  Zdobywczyni nagrody Grammy, znana z przeboju "Clean Up Woman" ( sprawdź! ) odeszła w niedzielę, 10 maja. Informację o śmierci Betty Wright potwierdziła jej siostrzenica. "Dziś rano straciłam ciocię... mój nastrój się pogorszył... spoczywaj w pokoju cioteczko Betty Wright. Leć wysoko aniele" - napisała na Twitterze. Dwa dni wcześniej piosenkarka  Chaka Khan prosiła fanów o modlitwę za...

 • Nie żyje Cristina. Zmarła po zakażeniu koronawirusem

  Jak podaje "The Guardian" piosenkarka pop Cristina zmarła po zdiagnozowaniu koronawirusa. Miała 61 lat.

 • Gwiazda serialu "Glee" utonęła? Trwają poszukiwania

  Jak donoszą zagraniczne media, trwają poszukiwania 33-letniej Nayi Rivery. Aktorka i piosenkarka, znana szerokiej publiczności z serialu "Glee", wypożyczyła motorówkę i wybrała się z 4-letnim synem w środę, 8 lipca, na rejs. Chłopiec przyznał, że jego mama wskoczyła do wody i już się z niej nie wynurzyła...

Zdjęcia na temat: piosenkarka rano
Dyskusje na temat: piosenkarka rano
 • Re: Ignacy Gogolewski złamał wiele serc... Znana piosenkarka chciała się przez niego zabić!

  Widziałam go wieczorem w naszym pokoju.stał obok łóżka koleżanki,ona spała już.byłam przerazona,wybiegłam i spałam u drugiej przyjaciółki(kolonie)rano koleżanka nie mogła dojść do siebie i mówi,że ktoś ją w nocy odwiedził,jakiś mężczyzna w czerni,nie odzywał się tylko stał nieruchomo.nie odezwałam się.dopiero po kilku latach powiedziałam jej ,że to coś było unas w pokoju już wieczorem.