• Informacje na temat:

  piosenkarka słynie

Artykuły na temat: piosenkarka słynie
 • Piosenkarka naucza o seksie

  Gwiazda muzyki pop Lady Gaga najwidoczniej czuje się odpowiedzialna za swoich nastoletnich fanów. Piosenkarka zaapelowała do swych młodych wielbicieli, by jak najdłużej zachowywali wstrzemięźliwość seksualną.

 • Rita Ora pokazała nagie zdjęcia! "Kto jeszcze się nudzi?"

  Piosenkarka Rita Ora nie raz już zaskoczyła swoich fanów. Teraz pochwaliła się serią zdjęć z wakacji.

 • Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje gwiazdy za brak zaangażowania w politykę

  Popularna dziennikarka słynie z tego, że ostro recenzuje poczynania przedstawicieli rodzimego show-biznesu. Tym razem Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła we właściwy sobie sposób skomentować podejście celebrytów do wyrażania swoich opinii na tematy związane z sytuacją polityczną. Dostało się między innymi Julii Wieniawie i Maciejowi Musiałowi.

 • Mandy Moore: W erze social mediów jesteśmy pod ciągłą obserwacją

  Piosenkarka i aktorka, którą oglądać mogliśmy w takich produkcjach, jak "Podwodna pułapka" czy "Tacy jesteśmy", wyznaje, że media społecznościowe bywają dla niej źródłem stresu. "Ciągle jesteśmy oceniani, z każdej strony" - mówi Mandy Moore.

 • Madonna w trasie: Kaprysy Królowej Popu

  Madonna słynie ze swych nietypowych zachcianek. Nikogo nie zdziwi zatem fakt, że w światowej trasie promującej płytę "MDNA" towarzyszy jej 200-osobowa świta z prywatną kosmetyczką na czele.

 • Kolejna dziewczyna Bonda

  James Bond słynie ze swej słabości do pięknych kobiet i producenci dwudziestej już opowieści o przygodach superagenta robią co mogą, aby znaleźć właściwą kandydatkę na nową dziewczynę 007. Obecnie szansę na występ u boku Pierce'a Brosnana w "Bondzie 20" ma Jean Butler - najsłynniejsza irlandzka tancerka.

 • Gwiazda ofiarą gangu

  Piosenkarka Nicole Scherzinger przeżyła dramatyczne chwile podczas filmowania teledysku do nowego single "Try With Me".

 • Doda kłóci się z Radkiem

  ...pomawiany o agresywne zachowania wobec policji? - zastanawia się bulwarówka. Teatr ten słynie z hitowych musicali, jak "Metro" czy "Romeo i Julia". A ten przybytek kultury prowadzą panowie, których przedstawiać nie trzeba - Janusz Stokłosa (54 l.) i Janusz Józefowicz (49 l.) - czytamy. Teatr Buffo słynie również z wykwintnej restauracji o tej samej nazwie. Restauracji, która ma przebogatą kartę win...

 • Ale wpadka!

  Jennifer Lopez słynie z dbałości o wygląd i elegancji. Te zdjęcia nie przypadną jej do gustu...

 • Bez wyzywających strojów

  Choć gwiazda r'n'b Beyonce Knowles słynie ze swoich skąpych kostiumów scenicznych, mieszkańcy Malezji mogą się spodziewać jej w znacznie mniej wyzywającym stroju podczas występu w tym w większości muzułmańskim kraju - poinformował organizator zaplanowanego na 25 października koncertu.

Zdjęcia na temat: piosenkarka słynie