• Informacje na temat:

  piosenkarka transwestyta

Artykuły na temat: piosenkarka transwestyta
 • Julie Andrews otrzyma Złotego Lwa św. Marka podczas festiwalu w Wenecji

  Brytyjska aktorka i piosenkarka Julie Andrews została laureatką honorowej nagrody Złotego Lwa św. Marka. Informację o nagrodzie przekazali w Rzymie organizatorzy 76. Festiwalu Filmowego w Wenecji.

 • Eurowizja 2014: "Byliśmy w mniejszości seksualnej"

  Donatan komentuje eurowizyjne zwycięstwo brodatej piosenkarki Conchity Wurst i zamierza nakłonić współpracujące z nim wokalistki i modelki do... zapuszczenia zarostu.

 • Liza Minnelli na czele parady gejów

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Liza Minnelli szła w sobotę na czele wielkiej parady gejów, która wyruszyła z paryskiego placu Montparnasse. W Berlinie odbywał się tego dnia podobny przemarsz pod hasłami "rzeczywistej równości" dla homoseksualistów, biseksualistów i osób transseksualnych.

 • "Wiśnia": I tak się śmieją

  Na ekranach kin jest już reklamowany jako "komedia sekstremalna" film "Zamiana". Nietypową rolę w nim gra Michał Wiśniewski.

 • David Duchovny w przebraniu?

  Gwiazdor serial u "Z archiwum X", David Duchovny, powróci na duży ekran w znacznie mniej poważnej roli. Obraz "Connie and Carla" ma być komedią pomyłek w stylu "Pół żartem, pół serio" . Aktorowi towarzyszyć będą na planie Nia Vardalos i Toni Collette. Wytwórnia Spyglass Entertainment ogłosiła, iż prace nad "Connie" ruszą w maju 2003 roku.

 • Kobiety Pedro Almodóvara

  Pedro Almodóvar, uznawany za najwybitniejszego współczesnego reżysera hiszpańskiego, bardzo często czyni głównymi bohaterkami swoich filmów kobiety. Wydaje się, że posiadł niezwykłą umiejętność szczerego opowiadania o ich psychice, potrzebach i lękach.

 • Johnny Depp: Aktor o stu twarzach

  ...i Joon" (1994), filmowiec-transwestyta Ed Wood z filmu pod tym samym tytułem, obłąkany cukiernik w "Charliem i fabryce czekolady" (2005) czy zwariowany kapitan Jack Sparrow w cyklu "Piratów z Karaibów...

 • Johnny Depp: Jestem szczęściarzem

  ..." (1994), filmowiec-transwestyta Ed Wood z filmu pod tym samym tytułem, zwariowany kapitan Jack Sparrow w cyklu "Piratów z Karaibów" (2003 - 2011), obłąkany cukiernik w "Charliem i fabryce czekolady...

 • MTV EMA: Poznaj zwycięzców!

  Z czwartku na piątek (3-4 listopada) w Lizbonie zakończyła się ceremonia rozdania nagród MTV Europe Music Awards. Specjalny wysłannik portalu INTERIA.PL bezpośrednio ze stolicy Portugalii relacjonował to, co działo się za kulisami tej największej europejskiej imprezy muzycznej.