• Informacje na temat:

  piosenkarka uczestniczyła

Artykuły na temat: piosenkarka uczestniczyła
 • Edyta Górniak szykuje wyjątkowy prezent dla syna. Allan będzie zadowolony?

  Edyta Górniak (48 l.) przeżywa trudne chwile. Jej ukochany syn za dwa dni będzie obchodził 16. urodziny, a ona nie może w nich uczestniczyć. Po powrocie z USA piosenkarka została poddana kwarantannie. W tym ważnym dla Allana dniu nie będzie jej obok.

 • "Elastic Heart": Sia i Shia

  Australijska wokalistka Sia może się pochwalić największym, jak na razie, przebojem 2015 roku. Piękny, ale i kontrowersyjny - ze względu na oskarżenia o promowanie pedofilii - teledysk "Elastic Heart" ma już blisko 70 milionów wyświetleń. Pojawiły się opinie, że 5-minutowe wideo to najlepsza kreacja w karierze amerykańskiego aktora Shii LaBeoufa.

 • Edyta Górniak dziękuje paparazzim: Dzięki nim zobaczyłam, że mój syn pali papierosy

  Edyta Górniak (46 l.) jest wdzięczna paparazzim, że sfotografowali jej syna z papierosem - piosenkarka nie zdawała sobie bowiem sprawy, że Allan ma poważny problem z nałogiem.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Ramona Rey pokazała odważne zdjęcie! Co za ciało!

  Ramona Rey (34 l.), czyli Katarzyna Okońska, to dawno niewidziana i przede wszystkim niesłyszana polska piosenkarka. Teraz postanowiła wrócić na muzyczną scenę i z tej okazji pokazała pewne zdjęcie.

 • Iwona Węgrowska: To moja sprawa

  Piosenkarka tym razem postanowiła bronić dobrego imienia przed kamerami.

 • Edyta Górniak i Justyna Steczkowska w końcu zakopią wojenny topór?!

  ...planowali spotkać się, gdy nadarzy się okazja. Nikt nie spodziewał się jednak, że w tym wydarzeniu będzie uczestniczyła także matka Allana. Okazało się, że podczas ostatniej wizyty w Warszawie Edyta(...) w obronę matkę, obrażoną w mediach przez Górniak, zamieścił na swoim profilu w Internecie dyskredytujący Edytę wpis: "Diwa jest tylko jedna. Dobrze wiemy, która z Pań nią jest".  Jednak piosenkarka...

 • Staranowana przez fotoreportera

  Piosenkarka i aktorka Nicole Ritchie trafiła do szpitala wskutek wypadku samochodowego, w którym uczestniczyła w Los Angeles.

 • Samolot Pink stanął w płomieniach! Co za koszmar!

  Piosenkarka Pink (39 l.) była o krok od tragedii. Los na szczęście jej tym razem sprzyjał...

 • Paula Abdul: Osobisty dramat

  Paula Abdul, popularna niegdyś piosenkarka, a ostatnio jurorka amerykańskiej edycji "Idola", ujawniła dramatyczne zdarzenia ze swego życiorysu. Po dwóch katastrofach, w których uczestniczyła w ciągu kilku miesięcy, musiała przejść szereg operacji, a jej zdrowie było poważnie zagrożone.

Zdjęcia na temat: piosenkarka uczestniczyła
Wideo na temat: piosenkarka uczestniczyła
 • Gosia Andrzejewicz alkoholiczką? Celebrytka zabrała głos!

  Rzadko widywana na salonach Gosia Andrzejewicz powiedziała w wywiadzie dla Wideoportalu, że zaczęła czuć się zmęczona pojawiającymi się na jej temat plotkami. Postanowiła więc skupić się na karierze muzycznej. Piosenkarce przeszkadzało zwłaszcza to, że jej wizerunek funkcjonujący w mediach był zdecydowanie odmienny od tego, jaka jest w rzeczywistości. Najgorszą plotką, jaką przeczytała o sobie, była ta, że pije dużo alkoholu, co jak twierdzi, jest nieprawdą. W związku z fałszywymi...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1803.

  w nagraniu nowej płyty Uli, a piosenkarka daje mu do zrozumienia, że nadal jest dla niej ważny. Tymczasem w domu Pyrków zjawia się Waldemar Kniewski, by przeprosić Klarę za swoje zachowanie podczas