• Informacje na temat:

  piosenkarka układa

Artykuły na temat: piosenkarka układa
 • Najbardziej lubiane gwiazdy

  Wokalista Bono z U2 i piosenkarka Madonna znaleźli się na liście najbardziej lubianych i darzonych zaufaniem gwiazd show-biznesu.

 • Madonna na West Endzie: Kolejne kłopoty

  Niezbyt dobrze jak na razie układa się Madonnie, amerykańskiej wokalistce pop, praca nad jej pierwszym w życiu spektaklem teatralnym. Najpierw nie mogła porozumieć się z producentami, a teraz problemy techniczne spowodowały przesunięcie trzech przedpremierowych pokazów.

 • Dolores O'Riordan, wokalistka irlandzkiej grupy The Cranberries, już wkrótce po raz kolejny zostanie mamą. Zanim jednak to nastąpi, piosenkarka chce jeszcze raz pojawić się na scenie i zaśpiewać w zaawansowanej ciąży.

 • Meghan Trainor: Siłę czerpie się z dzielenia się nią z innymi

  ...- Wygrałam Grammy, wszystko dobrze się układało, zakończyłam trasę, a później znowu wszystko się popsuło. Ze względu na operacje zaczęłam miewać napady paniki, zdiagnozowano u mnie depresję - opowiada Meghan Trainor, która jeszcze w tym roku planuje wydać trzecią płytę, którą promuje singlem "No Excuses".

 • J. Simpson: Fałszywy romans?

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson zdecydowanie zaprzeczyła ostatnim pogłoskom, że ma romans. Plotka rskie media od dłuższego czasu huczą, że nie najlepiej układa się jej małżeństwo z Nickiem Lachey'em, z którym występuje w reality show "Nowożeńcy". Co ciekawe, domniemanym kochankiem popowej piosenkarki miał być Fred Durst, lider formacji Limp Bizkit.

 • Brodka: Na początek mojej kariery patrzę z sentymentem. Niczego nie żałuję, jestem szczęśliwa

  Jednej z najbardziej uznanych wokalistek na polskiej scenie alternatywnej przepustkę do muzycznej kariery dało zwycięstwo w programie "Idol". Monika Brodka podkreśla, że każda kolejna płyta to inne emocje i doświadczenia, ale z perspektywy czasu wszystko to układa się w spójną całość. Niczego nie żałuje, odczuwa satysfakcję z tego, co do tej pory udało jej się dokonać i zapewnia, że jeśli chodzi...

 • Chłopak zmarłej gwiazdy gwałcicielem?

  ...śmierci Amy Winehouse. Reg Traviss nie przyznaje się do winy. Zmarła w lipcu zeszłego roku Amy Winehouse i Reg Traviss poznali się w czerwcu 2010 roku. Związek piosenkarki i reżysera układał się...

 • Shania Twain: Koniec z koncertami?

  Kanadyjska piosenkarka Shania Twain zaskoczyła fanów oświadczeniem, że zupełnie nie zależy jej na tym, czy jeszcze kiedykolwiek wystąpi na żywo. Wokalistka zapowiada też, iż wkrótce zupełnie przestanie koncertować. "Nigdy nie paliłam się do występów na żywo i nie zależy mi na tym, by jeszcze kiedyś wystąpić" - stwierdziła, ku zaskoczeniu swych fanów.

 • Doda jest do wzięcia

  Kontrowersyjna piosenkarka chce nagrywać i koncertować, ale... nie ma z kim!

 • Gwiazda pragnęła szybkiej śmierci

  Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole opowiedziała o dramatycznych przeżyciach i walce ze śmiertelną chorobą, jaką jest malaria.