• Informacje na temat:

  piosenkarka uzupełniła

Artykuły na temat: piosenkarka uzupełniła
 • Wokalista kpi z jurorki "X Factor"

  John Legend skrytykował producentów amerykańskiej edycji "X Factor" za angaż piosenkarki Britney Spears. Gwiazda pop została nową jurorką telewizyjnego konkursu talentów.

 • Chce wznowić karierę filmową

  Amerykańska piosenkarka Beyonce Knowles chce wznowić karierę filmową. Swoje zawodowe plany konsultuje z przyjaciółką Gwyneth Paltrow, której ojcem chrzestnym jest sam Steven Spielberg.

 • Aktorski debiut Adele

  Brytyjska piosenkarka Adele przygotowuje się do kinowego debiutu. Artystka wystąpi obok Colina Firtha i Michaela Caine'a w szpiegowskim filmie "The Secret Service".

 • Szczęśliwy mąż Roman Polański

  Od 27 lat Roman Polański jest mężem francuskiej aktorki i piosenkarki Emmanuelle Seigner. Reżyser rozpływa się w zachwytach nad swoją towarzyszką życia. Spotkanie Emmanuelle uważa za najlepszą rzecz, jaka mu się przydarzyła.

 • Aktorski debiut Adele

  Brytyjska piosenkarka Adele przygotowuje się do kinowego debiutu. Artystka wystąpi obok Colina Firtha i Michaela Caine'a w szpiegowskim filmie "The Secret Service".

 • Mariah Carey na Broadway'u

  Mariah Carey chce zadebiutować na Broadway'u. W tym celu amerykańska piosenkarka pisze scenariusz musicalu, który oparty jest na piosenkach pochodzących z jej własnej bożonarodzeniowej płyty "Merry Christmas", wydanej w 1994 roku.

 • Corinne Bailey Rae: Gwiazda od zaraz

  "Ta pani zaraz zostanie gwiazdą. I będzie to olbrzymia gwiazda" - ten cytat, pochodzący z brytyjskiej gazety "The Sun", odnosi się do debiutującej w 2006 roku Corinne Bailey Rae, której płyta w poniedziałek, 27 marca, trafi do polskich sklepów. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć klip do pierwszego przeboju piosenkarki "Put Your Records On" .

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • Adele odznaczona Orderem Imperium Brytyjskiego

  Adele stawiła się na ceremonię odznaczenia Orderem Imperium Brytyjskiego odziana w granatową suknię w pawi wzór projektu córki sir Paula McCartneya, Stelli. Gwiazda kreację uzupełniła o opaskę z woalką z kolekcji słynnego Philipa Treacy'ego, którego kapelusze i stroiki od lat należą do ulubionych nakryć głowy kobiet z rodziny królewskiej. Uwadze zebranych nie umknął manicure Adele. Piosenkarka...

 • Lady GaGa: Upadek z pokerową twarzą

  ...wykonywania refrenu swojego wielkiego przeboju "Poker Face". Lady GaGa - upadek numer 2. Zobacz: Podskakująca piosenkarka runęła na scenę tym razem bez asysty, lecz szybko się pozbierała(...) Awards nieszczęśliwie poślizgnęła się Jennifer Lopez. Piosenkarka, prezentująca swój nowy singel "Louboutins" zapowiadający płytę "Love?", nabiła sobie tylko kilka siniaków. Mniej szczęścia miał...