• Informacje na temat:

  piosenkarka widocznie

Artykuły na temat: piosenkarka widocznie
 • Doda kłóci się z Radkiem

  ...i słynne na całą Warszawę dania z ryb - z filetem z łososia w sosie grzybowym na czele. I to za jedyne 38 złotych - informuje "Super Express". Widocznie Dorota nie chciała tak od razu ryzykować, więc(...) się, gdy przyszło do płacenia. I, o dziwo, nie stało się tak dlatego, że piłkarz nie chciał uregulować rachunku. To piosenkarka upierała się, by tym razem to ona płaciła - czytamy. Nikt nie ma...

 • Gwen Stefani urodziła trzeciego syna

  Amerykańska piosenkarka Gwen Stefani, znana z występów w zespole No Doubt, w wieku 44 lat została ponownie mamą. Swoim synom, Kingstonowi i Zumie dała braciszka o równie oryginalnym imieniu - Apollo.

 • Gdzie się podziała Brodka?

  .... Niemal od chwili poznania nie odstępują siebie na krok, a jakiś czas temu zamieszkali ze sobą. Brodka jednak konsekwentnie ukrywa tę miłość przed światem. Widocznie boi się, że nadmierny szum(...) szkół w Polsce. Jest bardzo zaangażowana i każdą wolną chwilę spędza pstrykając zdjęcia. Podobno szykuje nawet już niebawem swoją pierwszą wystawę fotografii. Być może piosenkarka woli stać po drugiej...

 • Piękno według Jessiki Simpson

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Jessica Simpson zamierza otwarcie opowiedzieć o swojej walce o utrzymanie wagi w nowym telewizyjnym reality show "The Price Of Beauty".

 • Whitney Houston wciąż lśni na ekranie

  ...z materiałem bożonarodzeniowym oraz kilka składanek. Piosenkarka wystąpiła w Polsce w 1999 r. w ramach Sopot Festival z programem trasy "My Love Is Your Love World Tour". Zobacz zwiastun ostatniego filmu...

 • Kolejny wypadek Britney Spears

  Piosenkarka znów miała kłopoty za kierownicą. Tym razem paparazzi uwiecznili, jak wjechała swoim samochodem w tył cudzego auta.

 • Recenzja Natalia Nykiel "Discordia": Policz do trzech

  "Discordia" pokazuje, że sukces Natalii Nykiel to nie jakiś "Error" w systemie - tu faktycznie mamy do czynienia z piosenkarką z pomysłem na siebie i swoją muzykę. Szkoda więc, że artystka zaledwie sygnalizuje potencjał do tworzenia rzeczy wielkich.

 • Piękno według Jessiki Simpson

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Jessica Simpson zamierza otwarcie opowiedzieć o swojej walce o utrzymanie wagi w nowym telewizyjnym reality show "The Price Of Beauty".

 • Scorupco: Dumna z bycia Polką

  Modelka, której wizerunek znalazł się na okładce włoskiego "Vogue'a", piosenkarka i aktorka - w której z tych ról jest jej najbardziej do twarzy? Ona sama przekonuje, że najbliższe jej sercu jest aktorstwo. "Bardzo lubię modeling i śpiewanie, jednak aktorstwo zawsze było moją pasją. To było coś, do czego dążyłam, coś, w czym chcę być lepsza. Wydaje mi się, że nad aktorstwem mam największą...

 • Kylie Minogue traci język

  Seksowna Kylie Minogue, znana australijska piosenkarka, zagrała niedawno w filmie zatytułowanym "Cut" ("Cięcie"). Jej rola kończy się w momencie, kiedy narzeczony odcina jej język. Jak łatwo się domyślić, "Cut" to horror przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych.