• Informacje na temat:

  piosenkarka wycofała

Artykuły na temat: piosenkarka wycofała
 • Joanna Jędryka: Jestem wycofana i w ogóle nieprzebojowa

  Śliczna, delikatna, obdarzona pięknym uśmiechem. Często nazywano ją "polską Audrey Hepburn". Joanna Jędryka całe życie walczyła z nieśmiałością, a jak na ironię jej biografia mogłaby konkurować z życiorysami wielu gwiazd Hollywood.

 • Urszula wycofała się z Opola!

  Tijany Dapcević. Wcześniej komisja konkursowa wycofała utwór "Mówisz i masz" Łukasza Zagrobelnego, gdyż jego autorami są angielscy autorzy (James Morrison i Tim Kellett, polski tekst jest dziełem Daniela...

 • Sekstaśma Mindy McCready wycofana ze sprzedaży

  ...targnęła się na swoje życie. Piosenkarka najprawdopodobniej popełniła samobójstwo z powodu śmierci partnera Davida Wilsona, który również odebrał sobie życie w styczniu tego roku. Mindy McCready...

 • Eurowizja 2018: Julia Samojłowa jednak będzie reprezentować Rosję

  Po ubiegłorocznym skandalu, na skutek którego Rosja wycofała się z Konkursu Piosenki Eurowizji na Ukrainie, potwierdzono, że w Lizbonie wystąpi reprezentująca Rosję Julia Samojłowa.

 • Rzucił dziewczynę dla gwiazdy

  Jak donoszą plotka rskie media, Lady GaGa spotyka się obecnie z nowojorskim barmanem i muzykiem Luchasem Carlem. Piosenkarka była już jego dziewczyną cztery lata temu, ale para rozstała się(...) skandal, ale dziewczyna którą porzucił Luchas, wycofała się. Ona wie, jakim on jest mężczyzną. A Lady GaGa jest przekonana, że ma go z powrotem na stałe. Traktuje ten związek bardzo serio" - czytamy...

 • Gwiazda kończy z muzyką!

  Brytyjska piosenkarka Lily Allen postanowiła wycofać się z branży muzycznej, bo - jak twierdzi - nie jest w stanie zarobić na życie.

 • Z powodu tragedii przebój stracił słuchaczy

  Najnowszy przebój piosenkarki Ke$hy zatytułowany "Die Young" ("Umrzeć młodo") został wycofany z radiowych playlist w Ameryce po masakrze w Newtown.

 • Britney Spears: Królowa popu lubi zbyt ostre klipy?

  Przy okazji premiery klipu "Make Me..." wybuch mały skandal. Britney Spears wycofała poprzednią wersję teledysku, gdyż był zbyt odważny. Co w nim było i dlaczego fani Britney nie powinni być tym faktem zaskoczeni?

 • Najbogatsze małżeństwa show-biznesu

  Piosenkarka Beyonce i jej mąż raper Jay-Z zostali okrzyknięci najlepiej opłacaną parą show-biznesu według magazynu "Forbes". Roczne zarobki słynnego małżeństwa wynoszą łącznie 78 milionów dolarów.

 • Edyta Górniak rezygnuje z opolskiego festiwalu

  ...w oświadczeniu Edyta Górniak. Piosenkarka wyjaśnia, że jedyną przyczyną nieporozumień z organizatorami festiwalu był repertuar. TVP chciała, by Górniak wykonała m.in. utwór Anny German. "Starannie(...) z udziału w festiwalu wycofała się nominowana w konkursie SuperPremiery Patrycja Markowska. Zobacz teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL!

Wideo na temat: piosenkarka wycofała
 • Maryla Rodowicz w kusej mini w "Dzień dobry TVN"

  Maryla Rodowicz była ostatnio gościem specjalnym w programie "Project Runway". Na kanapie "Dzień dobry TVN" piosenkarka zdradziła jednak, że gdy poinformowano ją, iż w show będzie musiała pokazać co nieco, wpadła w popłoch i chciała się wycofać. Co ciekawe, w studiu śniadaniówki 70-latka pojawiła się w... kusej mini! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Obrażona Edyta Górniak w "Pytaniu na śniadanie"

  załagodzić sytuację, piosenkarka kontynuowała: "Nie wiem, skąd takie spostrzeżenie". Na słowa prezentera, że Edyta Górniak wygląda na "trochę wycofaną", gwiazda zripostowała bardzo ostro. "Ale