• Informacje na temat:

  piosenkarka zaprzeczyła

Artykuły na temat: piosenkarka zaprzeczyła
 • Isis Gee, czyli niejaka Tamara Gołębiowska (45 l.) kilka lat temu święciła triumfy w naszym kraju. Piosenkarka reprezentowała Polskę na 53. Konkursie Piosenki Eurowizji, ale zajęła tam przedostanie(...) transseksualistką. Tamara wszystkiemu zaprzeczyła, a dowodem na to, że jest kobietą było m.in. zdjęcie z dzieciństwa. W ostatnich latach o gwieździe było jednak zdecydowanie ciszej. Postanowiliśmy więc sprawdzić, co...

 • Beyonce i Jay Z: Zamiast rozwodu wspólny album

  Po zakończeniu trasy koncertowej "On The Run" piosenkarka Beyonce i raper Jay Z zamierzają wejść do studia nagraniowego.

 • Margaret rozbiła związek Łukasza Sztaby?! Sensacyjne doniesienia tygodnika!

  ...„Twoje Imperium” nie ma wątpliwości: Margaret (25 l.) daje kiepski przykład fanom. Ze śledztwa dziennikarzy tygodnika wynika, że piosenkarka odbiła męża swojej koleżance! Dlaczego ukrywa ten związek? Jej znajomy twierdzi, że być może „wstydzi się, że rozbiła małżeństwo”.

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Halina Mlynkova o swojej "ciąży"

  Halina Mlynkova (37 l.) zmaga się w ostatnim czasie z problemami zdrowotnymi. Fani podejrzewają, że za wszystkim stoi ciąża. Piosenkarka postanowiła zabrać głos w sprawie.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Matka Whitney Houston wydała oświadczenie na temat molestowania córki

  Cissy Houston (84 l.), matka piosenkarki Whitney Houston (+48 l.), wystosowała specjalne oświadczenie, w którym odniosła się do faktu przedstawionego w filmie pt. "Whitney", jakoby jej córka była molestowana przez kuzynkę.

 • Renata Przemyk: Być jak Lara Croft (wywiad)

  W rozmowie z Interią Renata Przemyk opowiada, jak "okłamuje" swoich najbliższych, dlaczego nie została telewizyjną jurorką i co łączy ją z Larą Croft, bohaterką słynnej gry komputerowej.

 • "O mnie się nie martw": Wielka draka o piosenkę! Krzysiek autorem przeboju?

  ...piosenkarka kategorycznie zaprzeczy, jakoby dopuściła się plagiatu. Krzysiek postanowi zwrócić się o pomoc do Laury (Katarzyna Zielińska). Nie zdąży jednak wyłuszczyć mecenas Curyło swojej sprawy, bo(...)&Zarzycki natknie się na Marka (Krzysztof Stelmaszyk). Adwokata zaciekawi sprawa Krzyśka. Zaprosi go do gabinetu, nie mówiąc, że jest u niego akurat... Lena Fabicka. Okaże się, że piosenkarka przyszła...

 • Mamusia Britney

  23-letnia Britney Spears zapowiedziała zakończenie kariery muzycznej w momencie, gdy stanie się matką. Piosenkarka chce bowiem skoncentrować się w pełni na wychowaniu dzieci, na co z pewnością nie pozwoliłaby jej sceniczna aktywność.

Wideo na temat: piosenkarka zaprzeczyła
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...