• Informacje na temat:

  piosenkarka zbiera

Artykuły na temat: piosenkarka zbiera
 • Edyta Górniak wyszła ze szpitala. Co z jej występem na Festiwalu w Opolu?

  Edyta Górniak opuściła szpital i obecnie zbiera siły na występ podczas trzeciego dnia Festiwalu w Opolu. Gwiazda przerwała milczenie i przeprosiła swoich fanów na Instagramie.

 • Barbra Streisand ostro o Donaldzie Trumpie. "Ani mądrości, ani charakteru"

  Barbra Streisand, przy okazji zbierania pieniędzy na komitet wspierający Joe Bidena, powiedziała, co myśli o Donaldzie Trumpie.

 • Honey wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  ...twierdzi tabloid, producenci "Tańca z gwiazdami" zaprosili do następnej, piętnastej już edycji programu piosenkarkę Honoratę 'Honey' Skarbek. "Nina Terentiew zbiera obsadę. Jak udało nam się ustalić(...), a piosenkarka ostatnio przyznała, że ma raka, trudno oprzeć się wrażeniu, że miałaby wielkie szanse na powodzenie w programie" - podał tabloid. Zobacz klip Honey do piosenki "No One":

 • Ashlee Simpson: "Przestań śpiewać!"

  Powstała strona internetowa na której zbierane są głosy popierające petycję wzywającą niespełna 21-letnią wokalistkę Ashlee Simpson do zaprzestania śpiewania. List wysłano do wytwórni Geffen i JT Entertainment firmy ojca Ashlee, Joe Simpsona, który prowadzi interesy amerykańskiej piosenkarki.

 • "Mam talent": 10 lat temu świat poznał Susan Boyle

  Pochodząca ze Szkocji Susan Boyle zgłosiła się do "Mam talent" w kwietniu 2008 roku (program wyemitowano natomiast rok później, 11 kwietnia 2009 roku). Zaniedbana i niepozorna gospodyni domowa szybko okazała się ogromną niespodzianką. Gdy zaśpiewała "I Dreamed A Dream" z musicalu "Nędznicy" ( posłuchaj! ), jurorzy zbierali szczęki z podłogi i nie kryli zaskoczenia tym, że 48-latka ma tak...

 • Pamiętacie Neneh Cherry?

  W 1994 roku zaśpiewaną razem z senegalskim wokalistą Youssou N'Dourem kompozycją "7 Seconds" piosenkarka Neneh Cherry podbiła listy przebojów na całym świecie. Dziś artystka świętuje 50. urodziny i sukces pierwszego od blisko dwudziestu lat solowego albumu "Blank Project".

 • Edyta już nie Górniak

  Edyta Górniak już od dłuższego czasu szykuje się do podboju Niemiec, a jej ostatni singel "Impossible" zbiera u naszych zachodnich sąsiadów bardzo pozytywne recenzje. Artystka zdradza tymczasem, dlaczego jej wydawnictwa są tam promowane tylko jej imieniem, opowiada także o spotkaniu z Erosem Ramazzottim.

 • Zanim Madonna, amerykańska gwiazda muzyki pop, zacznie zbierać wyróżnienia za swoje występy teatralne, najpierw po raz kolejny będzie walczyć o nagrody za to, co robi jako piosenkarka. Zapis jednego z jej koncertów w ramach trasy "Drowned World Tour 2001" został bowiem nominowany do prestiżowych nagród Emmy.

 • Nie będzie problemów z adopcją

  .... W ubiegłym tygodniu piosenkarka prowadziła nowojorską galę charytatywną, która przyniosła miliony dolarów na rzecz UNICEF. "Ten kraj zawdzięcza jej tak wiele. Tylko kilka znanych osób oddałoby swój wolny czas, żeby zbierać pieniądze na rzecz biednych krajów jak Malawi, o którym mało kto wie" - powiedziała Agencji Reuters rzeczniczka rządku Malawi Patricia Kaliati. "Bardzo źle byłoby dla Malawi...

 • Pakosińska: Niezła z niej torpeda!

  Już niedługo Katarzyna Pakosińska objawi się nam jako wystrzałowa piosenkarka Lula. Popularna "Pakosia" jest bowiem gwiazdą polskiej obsady dubbingu animacji "Mambo, Lula i piraci".