• Informacje na temat:

  piosenkarka złożyła

Artykuły na temat: piosenkarka złożyła
 • Opiekunka Violetty Villas trafiła do więzienia. Znęcała się nad piosenkarką

  ...zwłok wykazała, że piosenkarka miała złamane żebra, mostek, a nawet szyjkę kości udowej z przemieszczeniem. Oprócz tego na jej ciele znaleziono liczne odleżyny, a na płacie prawej półkuli mózgu(...) znęcanie się nad Violettą Villas. Złożyła apelację. Sąd II instancji pod koniec listopada utrzymał wyrok w mocy i Elżbieta B. miała rozpocząć odsiadywanie wyroku dzień przed wigilią. Nie stawiła...

 • Dr. Luke pozywa mamę Ke$hy

  Festiwal wzajemnych oskarżeń między piosenkarką Ke$hą a producentem Dr. Lukiem przybiera na sile. Prawnicy obu stron przerzucają się kolejnymi pozwami.

 • Alicja Majewska złożyła hołd Zbigniewowi Wodeckiemu. Niezwykle spotkanie na cmentarzu

  ...piosenkarka. Ale Zbyszka stać było też na ważne gesty. - Moi rodzice są pochowani na cmentarzu w Milanówku i kiedyś tam ze mną pojechał. Poprosił panów z pobliskiego kiosku ze świeczkami i kwiatami o szczotkę...

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • To prawdziwa rewolucja w życiu Edyty Górniak (44)! Już nie Warszawa, lecz Kraków. To tu teraz mieszka piosenkarka ze swoim synem Allanem (12). Teraz czeka ją kolejne wyzwanie. Stoi za nim nie kto inny, jak sam Janusz Józefowicz!

 • Marina And The Diamonds: Przyjaźnie i związki przestają być priorytetem (wywiad)

  Brytyjska wokalistka o greckich korzeniach, Marina Diamandis, opowiada nam o wrażeniu, jakie wywarła na niej Warszawa i o wielu innych rzeczach.

 • Marzyła o karierze... piosenkarki

  ...przyjęta do szkoły teatralnej, Edyta Jungowska złożyła także papiery na pedagogikę. Zdała jednak egzamin do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie i dopiero wtedy tak naprawdę uwierzyła...

 • Gruszka berlińską piosenkarką

  Karolina Gruszka dołączyła do obsady serial u "Czas honoru". W trzeciej serii produkcji TVP zobaczymy ją w roli znanej berlińskiej piosenkarki Ingeborg Neumann.

 • Andra Day w prześwitującej sukni na gali. Gdzie bielizna?

  Amerykańska piosenkarka Andra Day (33 l.) wie, jak przyciągnąć uwagę. Gwiazda zjawiła się na gali NAACP Image Awards w przezroczystej sukni, pod którą nie złożyła biustonosza. Zebrani na imprezie goście mieli na co patrzeć!

 • Piosenkarka się rozwiodła

  Wokalistka Emily Robison z zespołu Dixie Chicks rozwiodła się z mężem, piosenkarzem Charliem Robisonem.

Zdjęcia na temat: piosenkarka złożyła
Wideo na temat: piosenkarka złożyła
 • Pobita gwiazda chciała się zabić

  Alexandra Stan, rumuńska gwiazda muzyki pop znana z takich hitów jak "Mr Saxobeat" czy "Lemonade", złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez swojego byłego menadżera Marcela Prodana(...) mu i kochałam go. To największa pomyłka w moim życiu" - mówi piosenkarka. Twierdzi, że Prodan ją wykorzystywał i traktował jak instrument do zarabiania pieniędzy, przez co chciała popełnić samobójstwo