• Informacje na temat:

  piosenkarki country

Artykuły na temat: piosenkarki country
 • Wciąż country

  Już trzeci tydzień z rzędu szczyt listy bestsellerów płytowych "Billboard 200" okupuje płyta wykonawcy country.

 • Znów country!

  W tym tygodniu w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych mamy dwie nowości. Na pierwszym miejscu zadebiutował Alan Jackson, piosenkarz country.

 • Country rządzi!

  W tym tygodniu w pierwszej dziesiątce "Billboardu" znalazły się cztery nowości, z czego trzy w pierwszej piątce. Na szczycie listy, podobnie jak w zeszłym tygodniu, tkwi piosenkarz country, Tim McGraw.

 • The Cranberries "Illusion": "ma w sobie coś z country"

  Kolejnym utworem, który znalazł się na pożegnalnej płycie The Cranberries - "In The End", jest "Illusion". Jak przyznają członkowie zespołu, kawałek ma w sobie coś z brzmienia country. To prosta piosenka, która towarzyszyła grupie już od dawna, ale dopiero teraz muzycy poczuli się gotowi, by ją nagrać i opublikować.

 • Sam Rockwell jako legendarny muzyk country?

  Sama Rockwella, laureata Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", niedawno można było oglądać w roli legendarnego choreografa Boba Fosse w serialu "Fosse/Verdon". Możliwe, że wkrótce aktor zamieni taniec na śpiew i wcieli się w postać muzyka country Merle'a Haggarda.

 • Piosenkarka ma dość

  Przygoda Jessici Simpson z muzyką country zdaje się dobiegać końca. Piosenkarka niespodziewanie nie pojawiła się na gali rozdania Country Music Awards w Las Vegas, a także zakończyła współpracę z wytwórnią Sony Nashville.

 • USA: Country powraca

  Pierwsze w październiku 2005 roku notowanie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych pokazuje, jaki styl muzyczny cieszy się w Stanach Zjednoczonych niesłabnącą popularnością. Nie jest to bynajmniej rap, lecz muzyka country. Płyty wykonawców reprezentujących ten gatunek, traktowany przez wiele osób nie do końca poważnie, regularnie debiutują na pierwszym miejscu notowania "Billboardu". Tak jest...

 • "Idol" w rytmie country

  W poniedziałek, 14 kwietnia, rozdano nagrody stacji Country Music Television. Trzy statuetki trafiły do Kellie Pickler, piosenkarki wylansowanej za sprawą programu "American Idol".

 • Sam Rockwell zainteresowany główną rolą w filmie o legendarnym muzyku country

  Laureata Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" niedawno można było oglądać w roli legendarnego choreografa Boba Fosse'a w serialu "Fosse/Verdon". Możliwe, że wkrótce Rockwell zamieni taniec na śpiew. Aktor może wcielić się w postać muzyka country Merle'a Haggarda.

 • Country wraca na szczyt

  Po kilku tygodniowej dominacji artystów rockowych i hiphopowych na szczyt amerykańskiej listy przebojów powraca muzyka country. A wszystko to za sprawą dwóch debiutujących w tym tygodniu albumów Kenny'ego Chesney'a i LeAnn Rimes.

Zdjęcia na temat: piosenkarki country