• Informacje na temat:

  piosenkarki gwiazdka

Artykuły na temat: piosenkarki gwiazdka
 • Madison Beer "Life Support": Co wiemy o debiucie 21-letniej gwiazdki?

  Madison Beer to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia w mediach społecznościowych. Jednak to nie sława w sieci, a muzyka jest priorytetem 21-letniej wokalistki. W tym roku ukaże się jej debiutancki album "Life Support".

 • Romans amerykańskich gwiazdek

  Piosenkarka Ashlee Simpson i basista Fall Out Boy Pete Wentz zostali przyłapani "na gorącym uczynku".

 • Zaręczyny amerykańskiej gwiazdki

  Amerykańska piosenkarka r'n'b Christina Milian potwierdziła doniesienia o swoich zaręczynach z producentem muzycznym o pseudonimie The Dream.

 • ..."Super Express" donosi, że towarzystwo i ochronę zapewnia im wierny piesek Patrycji, chihuahua o imieniu Gwiazdka. Na razie wokalistka z rodziną spaceruje w parku, ale już myśli o powrocie do pracy artystycznej. "Piosenkarka nie ma najmniejszego zamiaru stać się kurą domową. Sama wychowała się w rodzinie artystów i dzięki słynnemu ojcu, Grzegorzowi Markowskiemu (55 l.), od dzieciństwa doskonale...

 • (Nie)grzeczna gwiazdka

  ...bardzo Cheryl". Ambitna, ale nie chorobliwie Czy rzeczywiście PR-owcy pozwolą na to, by gwiazdka do końca pokazał swoje "ja"? Chyba jednak nie. Cheryl zbyt długo pracowała na to, by być kochana przez(...). Czy możecie wreszcie dać mi spokój?"). Czy tak brzmi typowa gwiazdka pop? "Ona nigdy nic nie dostała na talerzu. Przez większość swojej kariery byłą prześladowana, nienawidzona i wyśmiewana. Pomimo tego...

 • Napisał piosenkę dla obrażonej gwiazdki

  Na tydzień przed ceremonią MTV Video Music Awards (12 września), raper Kanye West po raz kolejny przeprosił piosenkarkę Taylor Swift i zaoferował młodej gwiazdce napisaną specjalnie dla niej piosenkę.

 • Piosenkarka wygrała proces z magazynem

  Wokalistka Lily Allen otrzymała zadośćuczynienie od wydawcy francuskiego magazynu futbolowego, który twierdził, że artystka wyrażała niepochlebne opinie o Davidzie i Victorii Beckham oraz Cheryl i Ashley Cole.

 • Aretha Franklin zniesmaczona roznegliżowanymi gwiazdkami

  Legenda soulu, 71-letnia Aretha Franklin zrecenzowała współczesnych bohaterów list przebojów.

 • Gwiazdka Disneya wróciła na odwyk

  Znana m.in. z filmu "Camp Rock" wokalistka i aktorka Demi Lovato wyznała, że spędziła sylwestra na odwyku.

 • Rockman ostro o 20-letniej gwiazdce

  Wokalista Chris Robinson z amerykańskiej grupy The Black Crowes w mocnych słowach skrytykował 20-letnią piosenkarkę Taylor Swift.

Zdjęcia na temat: piosenkarki gwiazdka
Wideo na temat: piosenkarki gwiazdka
 • Kelly Clarkson chciałaby mieć córkę lesbijkę?!

  Kelly Clarkson jest bardzo otwartą mamą. Świadczy o tym wyznanie, na jakie zdobyła się gwiazda w wywiadzie dla "Pride Source". Piosenkarka powiedziała, że nie miałaby nic przeciwko, gdyby jej 9-miesięczna córka River Rose była lesbijką. "Dopóki będzie szczęśliwa, nie przywiązuję wagi do jej miłosnych wyborów" - powiedziała Clarkson. Dodała też, że jej mąż Brandon Blackstock jest podobnego zdania. Clarkson nigdy nie kryła się ze swoją tolerancją dla homoseksualistów. Piosenkarka ma bardzo...