• Informacje na temat:

  piosenkarki wybrały

Artykuły na temat: piosenkarki wybrały
 • Piosenkarka i dziennikarz

  Radosław Brzózka, mimo że amator, ma mnóstwo pomysłów na urozmaicenie swoich piosenek. Katarzyna Cerekwicka jako profesjonalistka, ma swoje sposoby, aby wybić mu to z głowy. W programie "Tylko nas dwoje" stworzyli zgrany duet.

 • 19-letnia piosenkarka zagryziona!

  We wtorek, 27 października, folkowa artystka wybrała się na spacer po górach w Nowej Szkocji. Wtedy to właśnie Mitchell zaatakowały dwa kojoty. Okrzyki wzywającej pomocy piosenkarki usłyszeli inni turyści, którym udało się odpędzić agresywne zwierzęta. Pogryziona Taylor Mitchell została przewieziona do szpitala w Halifax. Stan artystki był krytyczny. W środę, 28 października, 19-latka niestety...

 • Sveva Alviti: Włoska modelka w roli francuskiej piosenkarki

  Film "Dalida. Skazana na miłość" to intymny portret gwiazdy, nowoczesnej kobiety, która podejściem do życia wyprzedziła swoje czasy. W rolę artystki wcieliła się włoska modelka Sveva Alviti.

 • Halina Kunicka powraca. Sama wybrała piosenki

  "Halina Kunicka - 40 piosenek" - tak zatytułowany jest dwupłytowy album, jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek. Piosenkarka osobiście wybrała swoje ulubione utwory. Premiera - 24 sierpnia.

 • Najseksowniejsza zagraniczna wokalistka 2017 roku - wybierz z nami!

  Każda z nich jest piękna, ambitna i utalentowana, a w mijającym roku raczyła swoich fanów nową muzyką. Wybierz z nami najseksowniejszą zagraniczną wokalistkę 2017 roku!

 • Wybierz porażkę roku!

  Wybierz największą porażkę 2007 roku w świecie muzyki i wygrywaj nagrody!

 • Wybrała aktorstwo zamiast sportu

  Nie każdy wie, że przez wiele lat trenowała piłkę ręczną. Dlaczego Anna Guzik odrzuciła możliwość sportowej kariery i wybrała aktorstwo?

 • Najseksowniejsi Polacy wybrani

  Nie Maciej Zakościelny, ani nie Paweł Małaszyński... To Artur Żmijewski okazał się najseksowniejszym Polakiem. Wśród pań najwięcej głosów zdobyła za to... Kasia Cichopek.

 • Koncert przełożony. Wybrała Oscary

  Norah Jones uświetni 85. ceremonię rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Gwiazda musiała przełożyć zaplanowany wcześniej koncert w Australii, który kolidował z oscarową galą. "Liczę, że fani to zrozumieją" - stwierdziła artystka.

 • Wybrano teledysk roku

  ...: Teledysk nowojorskiego zespołu otrzymał więcej głosów niż klip "Blow" piosenkarki Ke$hy czy teledysk "Yonkers" kontrowersyjnego rapera Tylera, The Creator. Zobacz klip Tyler, The Creator: Na...

Zdjęcia na temat: piosenkarki wybrały
Wideo na temat: piosenkarki wybrały
 • Sylwia Grzeszczak odwiedza Kołobrzeg i Poznań

  Wokalistka Sylwia Grzeszczak wybrała się wraz z ekipą programu "Dzień Dobry Wakacje" na wycieczkę po Kołobrzegu, gdzie zwiedziła m.in. latarnię morską oraz mogła sama przez chwilę posterować statkiem. Piosenkarka odwiedziła również rodzinny Poznań i udała się na Stare Miasto. Magdalena Mrugalska-Banaszak, kustosz Muzeum Historii Miasta Poznania, opowiedziała historię słynnych poznańskich koziołków. (Dzień Dobry TVN/x-news)