• Informacje na temat:

  piosenkarki zauważyli

Artykuły na temat: piosenkarki zauważyli
 • W roli piosenkarki!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z "M jak miłość", od dawna próbuje zaistnieć na polskim rynku muzycznym jako... piosenkarka. W niedzielę miała okazję zaśpiewać dla publiczności na pokazach fryzjerskich.

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

 • Edyta Górniak mędrkuje o życiu: Przygnębienie to drzwi, które wpuszczają chorobę!

  ...z rumem na noc też nie jest wskazana, bo alkohol zamienia się w cukier" - przekonuje. Dla piosenkarki czas, w którym świat się zatrzymał, to okazja do generalnych porządków w głowie. Rada, jaką ma dla...

 • Marceau i Dolan w jury festiwalu w Cannes. Będą też polskie akcenty!

  Organizatorzy festiwalu w Cannes ujawnili pełny skład jury, które oceni filmy zgłoszone do konkursu głównego. Zasiądą w nim m.in. aktorka Sophie Marceau i młody kanadyjski reżyser Xavier Dolan.

 • Selena Gomez znów ma depresję? Najnowsze zdjęcie wstrząsnęło fanami

  ...związek zakończył się na dobre.  Oboje przez ostatnie lata zmagali się z problemami związanymi z nadużyciem alkoholu i narkotyków. U piosenkarki zdiagnozowano również toczeń, przez który musiała(...) Selena zniosła informację, o tym, że miłość jej życia przypieczętowała swój związek przysięgą złożoną przed ołtarzem.  Obserwatorzy zauważyli również, że dwie godziny po tym, jak Hailey Bieber dodała na...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • Sara Boruc szczerze o udawanej relacji z Mariną! Wszystko wyszło na jaw

  Jakiś czas temu media zauważyły, że relacje między Sarą Boruc (35 l.) a Mariną Łuczenko-Szczęsną (30 l.) znacznie się ochłodziły. Marina odobserwowała konto Sary na Instagramie i tym samym dała do zrozumienia światu, że już się nie przyjaźnią. Teraz żona Boruca zabrała głos i wyjawiła, jaka naprawdę jest piosenkarka.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Fani zauważyli, że Kesha (28 l.) majstrowała nieco przy swojej twarzy.

 • Renata Przemyk: Być jak Lara Croft (wywiad)

  W rozmowie z Interią Renata Przemyk opowiada, jak "okłamuje" swoich najbliższych, dlaczego nie została telewizyjną jurorką i co łączy ją z Larą Croft, bohaterką słynnej gry komputerowej.

Zdjęcia na temat: piosenkarki zauważyli
Wideo na temat: piosenkarki zauważyli
 • Gosia Andrzejewicz wraca w nowej fryzurze! Sexy?

  i Szwajcarów będzie reprezentował ktoś inny. Nie sposób nie zauważy także nowej fryzury piosenkarki, w której wygląda jak własna babcia. Tęskniliście?

 • 18 spotkań przy stole

  Uliczny muzyk usiłujący odzyskać straconą miłość, dwóch skacowanych przyjaciół przy śniadaniu, aktor gotujący dla ukochanej, która nigdy nie przychodzi, dwóch kochanków ukrywających się przed światem, kucharka marząca o karierze piosenkarki, zagubiony Macedończyk, starsi państwo jedzący w milczeniu... Wszystkie te historie łączą się w jedną krążącą nieustannie wokół stołu i jedzenia. Jeden dzień, 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji i 6 historii starych i nowych miłości: tych szczęśliwych, tych,...

 • Alicja Bachleda-Curuś nagrała nową piosenkę!

  Dziś chyba mało kto pamięta, że Alicja Bachleda-Curuś pod koniec lat 90. próbowała zostać piosenkarką. Slynna góralka ma na swoim koncie dwie płyty, które jednak nie okazały się zbyt wielkim sukcesem sprzedażowym. Po latach milczenia Ala zgodziła się nagrać nową piosenkę. Wszystko w szczytnym celu! Bachleda zaśpiewała na płycie, która będzie dołączana do kalendarza "Dżentelmeni", którego pomysłodawcą jest Olivier Janiak. Pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na zimowe buty dla dzieci...

 • Boys

  Pierwsza miłość to wyjątkowe uczucie, któremu większość chętnie się poddaje. Inaczej jest z Siegerem. On robi wszystko, żeby nie zauważyć, że taka miłość przydarza się właśnie jemu. 15-letni Sieger dostaje się do sztafety lekkoatletycznej, która ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach. Na treningu poznaje intrygującego i nieprzewidywalnego Marca. Szybko znajdują wspólny język i stają się przyjaciółmi, jednak stopniowo zaczyna ich łączyć coś więcej. Sieger próbuje walczyć z uczuciem, ale...