• Informacje na temat:

  piosenkarz doskonale

Artykuły na temat: piosenkarz doskonale
 • Anna Dymna zdruzgotana! Przyjaciel wyjawił jej, że ma raka. To znany piosenkarz!

  ..., jak bardzo podziwia Cwynara.  "Ja Krzysia doskonale rozumiem. On żyje dla tych ludzi i chce być z nimi. Mam tak samo" – wyznaje "Na Żywo" aktorka. Dodała, że zrobi wszystko, by podnieść przyjaciela na...

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Nauczyciel wspomina piosenkarza

  Wydra i Wolski spotkali się przy okazji inauguracji kampanii "Biała wstążka" - prowadzonej na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Panowie doskonale się wzajemnie pamiętają. Wolski uczył Wydrę(...) ze swoim pierwszym zespołem "Nadzieja" zagrał w tej placówce koncert. Piosenkarz wspomina, że po tym występie pojawił się w lokalnej gazecie pierwszy artykuł na jego temat. Wycinek z gazety przechowuje...

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Krzysztof Cwynar pokonał raka! "Właśnie wróciliśmy ze szpitala z wynikami badań"

  Krzysztof Cwynar (75 l.) rozbudził muzyczną pasję w synu Krzysztofa Krawczyka, ale sam toczył trudną walkę z nowotworem. Piosenkarz cieszy się, że najgorsze ma już za sobą.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Dochodowy biznes córki Zbigniewa Wodeckiego. Tak wypełnia testament ojca

  Choć od śmierci Zbigniewa Wodeckiego (†67) mija rok, wielu ludzi wciąż nie może pogodzić się z jego odejściem. Rodzina piosenkarza, którą najbardziej to dotknęło, musiała szybko wziąć się w garść: uporządkować sprawy związane z jego twórczością, niedokończonymi projektami. Wkrótce zobaczymy efekty.

 • George Michael się wstydzi

  Piosenkarz przyznał się do prowadzenia samochodu będąc pod wpływem narkotyków.

 • "Gra o tron": Emilia Clarke zjadła surowe serce konia?

  Mimo że stacja HBO rozpoczęła właśnie emisję siódmego sezonu serialu "Gra o tron", Emilia Clarke, odtwórczyni roli Daenerys Targaryan, wciąż doskonale pamięta jedną ze swoich pierwszych scen na planie produkcji HBO, w której jej bohaterka musiała zjeść surowe serce konia.

 • Elton John zostawił Rasiaka

  Brytyjski piosenkarz zrezygnował z honorowego tytułu dożywotniego prezesa piłkarskiej drużyny Watford Football Club. W tym zespole występuje polski napastnik Grzegorz Rasiak.

Zdjęcia na temat: piosenkarz doskonale
Wideo na temat: piosenkarz doskonale
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Dyskusje na temat: piosenkarz doskonale
 • Re: Aldona Orman ma dość kłamstw na swój temat!

  Pani Aldono, robi Pani najgorszą rzecz, jaką mogła Pani zrobić, mianowicie broni się Pani przed czymś, co i tak nieuniknione w świecie aktorów, piosenkarz, tzn. przed plotkami. Im bardziej będzie się(...) i doskonale wiem, że powiększyła sobie Pani usta. Nie dodało to Pani piękna, a szkoda, bo miała Pani naprawdę niepospolitą urodę.