• Informacje na temat:

  piosenkarz doskonale

Artykuły na temat: piosenkarz doskonale
 • Charles Aznavour nie żyje. Legendarny wokalista miał 94 lata

  Francuski piosenkarz Charles Aznavour zmarł w wieku 94 lat, informuje agencja AFP.

 • Czadoman: Moim muzycznym autorytetem jest Michael Jackson

  Muzyk doskonale wie, jak rozbawić oczekującą dobrej zabawy publiczność, i jest doskonale przygotowany na nowe muzyczne wyzwania. Jak sam tłumaczy, zdecydował się zaprezentować swoje umiejętności w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", bo dobrych ofert współpracy się nie odrzuca. Wokalista zdradza, że jego największym autorytetem jest Michael Jackson. Nie miałby jednak odwagi, by zmierzyć się...

 • George Michael się wstydzi

  Piosenkarz przyznał się do prowadzenia samochodu będąc pod wpływem narkotyków.

 • Wymarzony finał? Polska - Chorwacja

  ..."Mój wymarzony finał to Polska - Chorwacja" - mówi PAP Life polski aktor filmowy, piosenkarz i językoznawca pochodzenia rosyjskiego Alosza Awdiejew. A czym dla Rosji jest mundial? "To ogromne przeżycie" - podkreśla artysta.

 • Elton John zostawił Rasiaka

  Brytyjski piosenkarz zrezygnował z honorowego tytułu dożywotniego prezesa piłkarskiej drużyny Watford Football Club. W tym zespole występuje polski napastnik Grzegorz Rasiak.

 • Charles Aznavour kończy 90 lat. W czerwcu zaśpiewa w Warszawie

  Ostatecznie nie w Łodzi, a w Warszawie zaśpiewa legendarny francuski piosenkarz Charles Aznavour, który dziś (22 maja) kończy 90 lat. Koncert w Sali Kongresowej odbędzie się 23 czerwca.

 • Emilia Clarke: Surowe mięso, dżem i wymioty

  Mimo że stacja HBO rozpoczęła właśnie emisję siódmego sezonu serialu "Gra o tron", Emilia Clarke, odtwórczyni roli Daenerys Targaryan, wciąż doskonale pamięta jedną ze swoich pierwszych scen na planie produkcji HBO, w której jej bohaterka musiała zjeść surowe serce konia.

 • Twierdzi, że Michael Jackson został zamordowany

  Doradca finansowy zmarłego w zeszłym roku Michaela Jacksona, Leonard Rowe, nie ma wątpliwości co do okoliczności śmierci artysty. Według finansisty, piosenkarz został zamordowany, co Rowe ujawni w sensacyjnej książce o "królu popu".

 • Specjalny Łukasz Zagrobelny

  W poniedziałek, 14 lipca, ukaże się edycja specjalna debiutanckiego albumu Łukasza Zagrobelnego "Myśli warte słów". Z tej okazji o godzinie 18. piosenkarz będzie gościem programu "E-Misja" w INTERIA.TV .

 • 50 lat George'a Michaela: Przeboje i skandale

  Brytyjski artysta George Michael wsławił się nie tylko piosenkami, skrojonymi na miarę szczytów list przebojów, ale także doskonale przemyślanym wizerunkiem, skierowanym do pokolenia MTV i... licznymi skandalami obyczajowymi. We wtorek (25 czerwca) gwiazdor pop i ikona stylu obchodzi 50. urodziny.

Zdjęcia na temat: piosenkarz doskonale
Dyskusje na temat: piosenkarz doskonale
 • Re: Aldona Orman ma dość kłamstw na swój temat!

  Pani Aldono, robi Pani najgorszą rzecz, jaką mogła Pani zrobić, mianowicie broni się Pani przed czymś, co i tak nieuniknione w świecie aktorów, piosenkarz, tzn. przed plotkami. Im bardziej będzie się(...) i doskonale wiem, że powiększyła sobie Pani usta. Nie dodało to Pani piękna, a szkoda, bo miała Pani naprawdę niepospolitą urodę.