• Informacje na temat:

  piosenkarz michael

Artykuły na temat: piosenkarz michael
 • Czadoman: Moim muzycznym autorytetem jest Michael Jackson

  Muzyk doskonale wie, jak rozbawić oczekującą dobrej zabawy publiczność, i jest doskonale przygotowany na nowe muzyczne wyzwania. Jak sam tłumaczy, zdecydował się zaprezentować swoje umiejętności w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", bo dobrych ofert współpracy się nie odrzuca. Wokalista zdradza, że jego największym autorytetem jest Michael Jackson. Nie miałby jednak odwagi, by zmierzyć się...

 • Kanye West broni Michaela Jacksona: Nikt nie powinien mieć prawa go niszczyć

  Kanye West w trakcie internetowego czatu z Pharrellem Williamsem stwierdził, że jest oburzony oskarżeniami wobec Michaela Jacksona, które sformułowano ponownie w dokumencie "Leaving Neverland". "Nikt nie powinien mieć prawa do niszczenia Michaela Jacksona" – stwierdził.

 • Słynny piosenkarz w szpitalu

  W środę (23 listopada) brytyjski wokalista George Michael trafił do szpitala.

 • Sekret Michaela Jacksona. Co stało się podczas wypadku na planie reklamy?

  Pod koniec stycznia 1984 roku Michael Jackson wziął udział w nagraniach spotu reklamowego marki Pepsi. Po latach okazało się, że ten dzień zmienił króla popu na zawsze.

 • Kenny Rogers nie żyje. Piosenkarz miał 81 lat

  ..." i "Dzikich koniach". W 1977 roku opublikował wspomnienia pod tytułem "Making It with Music" . Wspólnie z innymi muzykami z USA wykonał skomponowaną przez Michaela Jacksona i Lionela Richiego piosenkę(...) doświadczyłem" - komentował. Podkreślił, również, że chciałby poświęcić czas swojej rodzinie. "Mam nadzieję, że moi fani rozumieją, że najpierw jestem ojcem, a następnie piosenkarzem" - tłumaczył...

 • Piosenkarz w szpitalu. Z powodu stresu?

  Walijski wokalista Shakin' Stevens trafił w poprzednim tygodniu do szpitala. Wycieńczony pracą nad nowym albumem, piosenkarz zemdlał w swoim domu.

 • Chory piosenkarz spędzi święta w domu

  Przebywający w wiedeńskim szpitalu brytyjski wokalista George Michael wróci do domu na Boże Narodzenie.

 • Rodzina Jacksona nie interesuje się szympansem piosenkarza

  Bubbles, słynny szympans należący swego czasu do Michaela Jacksona, został porzucony przez rodzinę zmarłego artysty - donoszą media.

 • Synek Michaela Buble przejdzie operację

  ...3-letni synek Michaela Buble, Noah, pod koniec grudnia przejść operację wycięcia części nowotworu.

 • Rok od śmierci George'a Michaela

  ...25 grudnia mija rok od śmierci George'a Michaela. Nagłe odejście 53-letniego gwiazdora załamało miliony fanów na całym świecie. Media natomiast żyły przygotowaniami do pogrzebu oraz rewelacjami związanymi z filmem dokumentalnym o gwiazdorze.

Zdjęcia na temat: piosenkarz michael
Wideo na temat: piosenkarz michael
 • "Eli Stone": George Michael - Feeling Good

  "Eli Stone" (utwór "Feeling Good" w wykonaniu George'a Michaela) "Eli Stone" to amerykański dramat prawniczy przedstawiający historię Elli'ego Stone'a - adwokata, u którego lekarze wykrywają tętniaka mózgu. Eli zaczyna mieć halucynacje, które z biegiem czasu okazują się być wizjami przyszłości. Wpływ na produkcję miał George Michael. Oprócz zagrania w kilku odcinkach w 1. sezonie każdy odcinek

 • Trwa śledztwo w sprawie śmierci Jacksona

  W środę, 22 lipca, policja przeszukała klinikę dr. Conrada Murraya, osobistego lekarza Michaela Jacksona. Funkcjonariusze poszukują dowodów nieumyślnego spowodowania śmierci piosenkarza.

 • Jackson wraca na scenę

  Michael Jackson zapewnił swoich fanów, że wystąpi na koncercie w Londynie w lipcu tego roku. Tłumy ludzi czekały na pojawienie się piosenkarza przez kilka godzin. Londyn, 5 marca.