• Informacje na temat:

  piosenkarz planuje

Artykuły na temat: piosenkarz planuje
 • Piosenkarz ogłosi strajk?

  ...płyty dla EMI, jeśli nie będzie wiedział dokąd firma zmierza i co planuje" - mówi impresario gwiazdy. Przypomnijmy, że ostatnim albumem Robbiego Williamsa jest płyta "Rudebox" wydana w 2006 roku...

 • 85-letni piosenkarz uhonoruje Amy Winehouse

  ...: Tony Bennett pojawi się na gali VMA po raz pierwszy od 1993 roku. Piosenkarz zapowie na scenie materiał wideo pokazujący ich wspólną pracę w studiu. Dodajmy, że "Body & Soul" to prawdopodobnie(...) weteran. Bennett planuje przekazać wszystkie dochody ze sprzedaży ich wspólnego singla na rzecz fundacji założonej przez ojca Amy Winehouse. "Nasza rodzina jest zaszczycona, że podczas VMA Amy zostanie...

 • Demi Lovato planuje ślub z Maxem Ehrichem? Wkrótce mają się zaręczyć

  Przypomnijmy, że 27-letnia wokalistka Demi Lovato i 28-letni aktor i piosenkarz Max Ehrich (znany m.in. z serialu "Młodzi i niespokojni") spotykają się od marca tego roku. Ich związek zaczął się(...) m.in. na Super Bowl i podczas gali Grammy oraz zaprezentowała single - "Love Me", "Anyone" oraz "I’m Ready" (stworzony z Samem Smithem). Piosenkarka planuje również wrócić z nowym albumem, jednak...

 • Aktor piosenkarzem

  Robert Downey jr. podpisał kontrakt z wytwórnią płytową. Nominowany do Oskara w 1992 roku, za rolę w filmie "Chaplin", aktor planuje wydać album 22 listopada. Znajdą się na nim w większości utwory napisane przez Downey'a jr.

 • Piosenkarz został scenarzystą

  Okazuje się, że gwiazdor muzyki R&B - Ne-Yo - jest nie tylko utalentowanym piosenkarzem i autorem tekstów, ale także scenarzystą.

 • Piosenkarz został scenarzystą

  Okazuje się, że gwiazdor muzyki R&B - Ne-Yo - jest nie tylko utalentowanym piosenkarzem i autorem tekstów, ale także scenarzystą.

 • Piosenkarz został ojcem

  Mała Madilyn Grace przyszła na świat w piątek (12 listopada), na dwa miesiące przed planowanym rozwiązaniem. Ne-Yo i jego partnerka Monyetta Shaw nie ukrywają podekscytowania narodzinami córki. "Już wcześniej byłem zakochany, ale uczucia po narodzinach dziecka nie da się porównać do niczego innego. Jakbym ponownie odnalazł miłość po raz pierwszy" - emocjonuje się piosenkarz na łamach magazynu...

 • Matt Pokora planuje podbój parkietów

  Matt Pokora, francuski piosenkarz o polskich korzeniach, powraca z kolejną anglojęzyczną płytą. Album "Updated" ukaże się na rynku 14 marca.

 • Tłumy Czechów żegnają Karela Gotta. Wokalista planował własny pogrzeb

  Od godziny 8 w piątek (11 października) miłośnicy talentu Karela Gotta żegnają swojego idola. Przed wejściem do Pałacu Żofin, gdzie ustawiono trumnę z ciałem zmarłego piosenkarza trzeba czekać w długiej kolejce. Pożegnanie ma trwać do godziny 22, ale organizatorzy nie wykluczają, że może zostać przedłużone.

 • Planował już własny pogrzeb

  Irlandzki piosenkarz Ronan Keating wyczuł niedawno małego guzka na swoich jądrach. Przekonany, że to rak i długo już nie pożyje, zaczął wybierać piosenki na swój pogrzeb.