• Informacje na temat:

  piosenkarz steve wonder

Artykuły na temat: piosenkarz steve wonder
 • Stevie Wonder: Jego partnerka spodziewa się trojaczków!

  Stevie Wonder (64 l.) obecnie jest ojcem ośmiorga dzieci. Do tego grona dołączy wkrótce kolejna trójka!

 • Meryl Streep odznaczona Medalem Wolności

  Barack Obama uhonorował w poniedziałek, 24 listopada, 18 osób Prezydenckim Medalem Wolności. Szef państwa najwyższe cywilne odznaczenie w Stanach Zjednoczonych wręczył m.in. aktorce Meryl Streep i wyznał jej, że ją uwielbia.

 • "Ja nie lubię papki śpiewać"

  ...poruszyć, opowiadać o rzeczach, które wzruszają lub rozśmieszają. Uważam, że od tego jest piosenka i od tego jest artysta i piosenkarz, bo jestem piosenkarzem. Wszyscy ci, którzy nie myślą, że piszą dla(...) to były takie poszukiwania, a to rock'n'roll, a to soul, a to ćwiczenie głosu, bo chciałem śpiewać jak Stevie Wonder. Aż wreszcie stwierdziłem, że to nie tędy droga, tylko droga jest w myśleniu...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Stevie Wonder się rozwodzi

  Po 11 latach małżeństwa legendarny wokalista soulowy Stevie Wonder złożył pozew o rozwód.

 • Stevie Wonder krytykuje Eminema

  Stevie Wonder postanowił skrytykować Eminema za ośmieszanie Michaela Jacksona w teledysku do piosenki "Just Lose It". Legendarny piosenkarz soul nazwał rapera "hipokrytą".

 • Stevie Wonder zwolnił za plotki

  Legendarny wokalista soulowy został pozwany przez pracownika należącej do Steviego Wondera stacji radio wej.

 • S. Wonder chce Keys

  Słynny soulowy weteran Stevie Wonder bardzo polubił dużo młodszą od niego koleżankę po fachu Alicię Keys. Muzyk planuje nawiązać z wokalistką współpracę w studiu.

 • Macy Gray zaśpiewa utwory Steviego Wondera

  Amerykańska gwiazda muzyki R&B nagra własny album z piosenkami Steviego Wondera. Macy Gray zinterpretuje słynną płytę "Talking Book", która miała swoją premierę 40 lat temu. Wokalistka chce w ten sposób podziękować swojemu ulubionemu artyście.

 • Podczas pogrzebu Ray'a Charlesa, który odbył się w piątek, 18 czerwca, w Los Angeles, nie brakowało optymistycznych akcentów. Stevie Wonder porwał żałobników do tańca, zaś Willie Nelson wraz z byłym menedżerem zmarłego artysty, opowiedzieli zabawną anegdotę z życia piosenkarza.

Wideo na temat: piosenkarz steve wonder
 • Wszystko o Stevenie

  Komedia romantyczna z Sandrą Bullock w roli ekscentrycznej kobiety, która dochodzi do wniosku, że kamerzysta sieci CNN jest miłością jej życia i rusza za nim w pościg po całych Stanach Zjednoczonych. W jednej z głównych ról: Thomas Hayden Church, nominowany do Oscara za "Bezdroża". Grana przez Bullock Mary Horowitz to szaradzistka - autorka krzyżówek. Ma ogromną wiedzę i jest bardzo błyskotliwa - potrafi z mgnieniu oka wymienić kilkanaście synonimów jakiegoś słowa, ale ma problemy w...

 • Hańba

  John Malkovich w adaptacji najsłynniejszej powieści laureata nagrody Nobla J.M. Coetzeego, uhonorowanej nagrodą Bookera w 1999 roku. Profesor David Lurie (John Malkovich) jest wyrafinowanym człowiekiem i wykładowcą literatury brytyjskiej na Uniwersytecie w Cape Town. Jest niepoprawnym - idącym obyczajowo pod prąd, lecz zgodnie ze swoimi pragnieniami - romantykiem. Poezja, dobre wino i muzyka klasyczna towarzyszą jego życiu częściej, niż napotkani ludzie. Po rozstaniu z żoną wiedzie samotne...

 • Burleska

  W pełnym scenicznego rozmachu musicalu "Burleska" /Burlesque/ reżyser i autor scenariusza Steven Antin stworzył znakomitą wizualnie i muzycznie opowieść o spełnionych marzeniach zaistnienia w show biznesie i drodze do sławy. Ta klasyczna forma filmowej rozrywki w rękach Antina nabiera nowego, świeżego i oszałamiającego wyrazu. Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem marzy o scenicznej karierze, wierząc, że jej starania nie pozostaną tylko pustymi...