• Informacje na temat:

  piosenki aktorskiej

Artykuły na temat: piosenki aktorskiej
 • Salvador Sobral gwiazdą Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu

  Salvador Sobral, zaskakujący zwycięzca Eurowizji 2017, będzie jedną z gwiazd tegorocznej edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

 • Przegląd Piosenki Aktorskiej już w marcu

  Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Schimscheiner, Ela Romanowska, Magda Kumorek, Jacek Bończyk i Katarzyna Nosowska to gwiazdy 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Festiwal odbędzie się w dniach 20-30 marca.

 • Startuje Przegląd Piosenki Aktorskiej. Przyjedzie Asaf Avidan

  Konkursem Aktorskiej Interpretacji Piosenki, w którym weźmie udział 20 młodych wykonawców, rozpocznie się w piątek (15 marca) 34. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zwycięzca PPA, który potrwa do 24 marca, otrzyma Grand Prix, statuetkę Tukana Złotego i 10 tys. euro.

 • Nowe piosenki w fabularnym remake'u "Małej syrenki"

  ..."Mała syrenka" to kolejna kultowa animacja Disneya, która doczeka się wersji aktorskiej. Od jakiegoś czasu było wiadomo, że znajdą się w niej nowe piosenki, które zostaną napisane specjalnie z myślą o filmie. Kompozytor Alan Menken zdradził, że tych nowych utworów stworzy cztery.

 • Katarzyna Figura na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej

  We Wrocławiu trwa 36. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na finał organizatorzy przygotowali koncert "Proszę państwa, będzie wojna!" w reżyserii Moniki Strzępki. Podczas tego wieczoru na scenie pojawi się Katarzyna Figura, która zaśpiewa po niemiecku piosenkę z repertuaru Marleny Dietrich.

 • Przegląd Piosenki Aktorskiej: Kobiety i dzieci przodem

  Striptiz i tradycyjna piosenka literacka, "Daj mi tę noc" i pieśń Kurta Weilla, wersy z Goethego i wokalizy bez znaczenia, choć z sensem. I jeszcze deszcz krwi, na szczęście tylko teatralnej - piątkowy wieczór 31. Przeglądu Piosenki Aktorskiej niejedno miał oblicze.

 • Aktorskie odkrycia roku

  ...zadebiutowała na ekranie w filmie "Mój kawałek tortu" Cédrika Klapischa, gdzie zagrała supermodelkę. W tym czasie Marine Vacth wzięła udział w nagraniu teledysku do piosenki "Swim", której autorem(...) z najlepszych horrorów sezonu - "Najlepszy jesteś ty" - opiera się na aktorskiej kreacji 30-letniej Sharni Vinson , którą widzowie mogą kojarzyć z jednej z głównych ról w młodzieżowym hicie "Step Up 3D...

 • Maciek Maleńczuk na Festiwalu Piosenki Aktorskiej

  Niedawno premierę miał kolejny solowy album Maćka Maleńczuka, charyzmatycznego krakowskiego muzyka i wokalisty, zatytułowany "Ande La More". Wkrótce, w czwartek, 14 marca, podczas Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, były frontman Homo Twist zaprezentuje się fanom w całkiem nowym wcieleniu.

 • Kazik zaśpiewa aktorsko

  ...15 marca Kazik Staszewski pojawi się w charakterze wykonawcy na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

 • Andrzej Strzelecki nie żyje. Przed śmiercią napisał tekst piosenki "Zapalniczka" dla Karoliny Piwosz

  ..., zawsze pozostanie Pan w naszych sercach.... Moja piosenka z egzaminu piosenki aktorskiej 'Torebka' u prof. Andrzeja Strzeleckiego, który specjalnie napisał tekst do tej piosenki tuż przed chorobą(...)"Kochani, przyjdzie taki dzień, że każdy będzie chciał znać Karolinę Piwosz - a ja już ją znam. Karolina, dziękuje za piękne wykonanie piosenki Taty i Marka. Jesteś cudowna" - napisała w mediach...

Zdjęcia na temat: piosenki aktorskiej
Wideo na temat: piosenki aktorskiej
 • Jacek Kurski: "Osiecka" jak "Anna German"

  życia, wcielą się Eliza Rycembel oraz Magdalena Popławska, wielka fanka twórczości Agnieszki Osieckiej a także laureatka nagrody jej imienia na Festiwalu Piosenki Aktorskiej.

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski dołączył do zespołu Leszcze

  Kacper Kuszewski, aktor znany z roli Marka Mostowiaka w "M jak miłość", na początku tego roku dołączył do zespołu Leszcze. W "Dzień Dobry Wakacje" wyjaśnił, dlaczego postanowił poświęcić się muzyce. Jak udaje mu się pogodzić karierę muzyczną z aktorską? Zespół Leszcze wykonał na scenie piosenkę "Laski! Laski!". Źródło: X-News/Dzień Dobry TVN

 • Elżbieta Romanowska zagra rolę Penélope Cruz!

  , fajne piosenki do zaśpiewania i myślę, że fajna rola do zrobienia" - ciwszy się Ela w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Dyskusje na temat: piosenki aktorskiej
 • Re: "Rodzina zastępcza": Wielka skromność i talent

  festiwal piosenki aktorskiej,rok który nie pamiętam. Kownacka spiewa piosenkę Umer "jeszcze w zielone gramy" Widzę jak dziś jej grymas na twarzy,taki zwycięski grymas gdy wykrzykuje "w najróżniejszych sztukach gramy,lecz w tej co sie skończy zle,jeszcze nie! Długo nie!!" I cholera...płakać mi sie chce.

 • Re: "Komisarz Alex": Nowa królowa seriali!

  ); szczególną popularność przyniosły jej role w „Pensjonacie pod Różą” i „Twarzą w twarz” oraz zakończony wygraną udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Na XX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we