• Informacje na temat:

  piosenki dekady

Artykuły na temat: piosenki dekady
 • "Happy" Pharrella Williamsa najczęściej graną piosenką ostatniej dekady

  Pharrell Williams z piosenką "Happy" znalazł się na szczycie listy najczęściej granych utworów z minionej dekady. To niejedyna jego piosenka, która znalazła się w zestawieniu.

 • Najlepsze countrowe piosenki dekady. Lista!

  Dla niektórych country to szczyt obciachu, w Ameryce zaś jeden z najprężniejszych gatunków muzycznych. Poznaliśmy listę najlepszych piosenek country kończącej się pierwszej dekady XXI wieku.

 • Najlepsza piosenka ostatniej dekady?

  ...6 Music znalazły się jeszcze kompozycje "Bloodbuzz Ohio" The National i "Mr Brightside" The Killers. Zobacz klip Coldplay do "Clocks": Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

 • Klaudia Kulawik wróciła do "Mam talent". Jak zmieniła się w ciągu dekady?

  ...i jego, a także ich stroje sprzed ponad dekady. Pierwszym singlem Kulawik był numer "Follow Me" ( posłuchaj! ), do której sama napisała muzykę i tekst. Następnie światło dzienne ujrzała piosenka(...) poetkę Mayę Angelu . 21-letnią wokalistkę wsparli: Paweł Tomaszewski (pianino), Michał Kapczuk (bas), Grzegorz Kańtoch (perkusja). Sprawdź tekst piosenki "Woman Phenomenally" w serwisie...

 • Najlepszy klip dekady. Zobacz!

  Teledysk do przejmującej ballady "Hurt" w wykonaniu Johnny'ego Casha został wybrany przez magazyn "Rolling Stone" najlepszym klipem dekady.

 • Per Gessle (Roxette) ukończył piosenkę dzień po śmierci Marie Fredriksson. Posłuchaj "Around The Corner"

  ..., mistrzem głosu, cudownym wykonawcą. Dziękuję za to, że pomalowałaś moje czarno-białe piosenki w najpiękniejsze kolory" - napisał w pożegnaniu Per Gessle ( sprawdź! ), z którym wokalistka(...) piosenki! ). Do współpracy przy "Around the Corner (The Comfort Song)" zaprosił śpiewającą z nim od lat wokalistkę Helenę Josefsson , która wsiadła w pociąg i wpadła do studia. Josefsson wspierała także...

 • Cztery razy - rekord dekady!

  W ciągu ostatniej dekady grupa z Ohio umieściła aż cztery albumy na szczycie amerykańskiego zestawienia. Takiego wyniku nie odnotował żaden inny zespół. Trzy "numery jeden" mają na swoim koncie Dave(...) zobaczyć teledysk do piosenki "Climb", która promuje to wydawnictwo. Raper Jadakiss pojawił się na miejscu 3. z płytą "The Last Kiss" (135 tys.). Jest to trzeci studyjny album hiphopowca z Nowego Jorku...

 • Katy Perry z nową piosenką "Small Talk": Posłuchaj i sprawdź tekst

  ..."Small Talk" to następca letniego przeboju "Never Really Over" Katy Perry. Poniżej możecie sprawdzić tekstowe wideo do nowej piosenki amerykańskiej gwiazdy.

 • Co słychać u Gabrielli Cilmi? Ponad dekadę temu zachwyciła Roberta Kozyrę

  11 lat temu podbiła serca Polaków piosenką "Sweet About Me", dzięki któremu nie tylko świetnie radziła sobie na listach przebojów, ale i triumfowała na Festiwalu w Sopocie w 2009 roku. Co dziś słychać u pochodzącej z Australii wokalistki?

 • Nowa piosenka Michaela!

  ...piosenkę. Mają nadzieję, że teraz ten utwór będą mogli usłyszeć wszyscy fani Michaela" - mówi Jim Morey. Posłuchaj nowej piosenki Jacksona: Utwór "A Horse with No Name" to największy przebój w dorobku folk-rockowej grupy, która odnosiła sukcesy w latach 70. i na początku następnej dekady. Na czele grupy od początku działalności stoją Gerry Beckley (wokale, gitary) i Dewey Bunnell...