• Informacje na temat:

  piosenki festiwalowe

Artykuły na temat: piosenki festiwalowe
 • Mystic Festival 2019 w Krakowie: Festiwalowy niezbędnik

  ...festiwalowe. W sumie podczas dwóch dni na trzech scenach zaprezentuje się 28 wykonawców. Sprawdź tekst utworu "Unsainted" w serwisie Teksciory.pl Głównymi gwiazdami są amerykańska grupa(...) Vltimas , Ukraińcy z Jinjer oraz rodzime formacje Batushka i  Entropia . Sprawdź tekst piosenki "40:1" w serwisie Teksciory.pl! Skład festiwalu zamykają Szwedzi z Grand Magus , Frog Leap...

 • Jesień w kinie: Festiwalowe hity i reżyserskie debiuty

  Hity z największych światowych festiwali, produkcje nominowane do najważniejszych nagród, reżyserskie debiuty, tytuły historyczne i wyczekiwane filmy z młodymi aktorami w rolach głównych - to wszystko będzie można obejrzeć jesienią na ekranach polskich kin.

 • The Rolling Stones porwali publiczność festiwalową w Glastonbury

  ..."(I Can't Get No) Satisfaction". Program koncertu The Rolling Stones na Glastonbury Festival obfitował w największe przeboje z ich dorobku. Publiczność z entuzjazmem przyjmowała tak znane piosenki, jak: "Jumpin' Jack Flash", "It's Only Rock'n'Roll", "Wild Horses", "Honky Tonk Women" czy "Sympathy For The Devil". Choć wymogi festiwalowej sceny znacznie ograniczyły użycie efektów specjalnych, jakie...

 • TVP zorganizuje "Koncert Polskiej Piosenki" w Kielcach

  Telewizja Polska zorganizuje w Kielcach "Koncert Polskiej Piosenki" , który zastąpi festiwal w Opolu. W piątek po południu członek zarządu TVP Maciej Stanecki stwierdził w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl, że impreza się nie odbędzie, szybko wycofał się jednak z tej deklaracji.

 • Paweł Kukiz: Festiwal Polskiej Piosenki powinien być w Opolu

  ...- Zniszczyć (festiwal w Opolu) mogą tylko sami artyści swoją muzyką - natomiast z polską piosenką nie jest aż tak źle, by mówić tutaj o zaoraniu Opola. Mam nadzieję, że Opole będzie przeniesione w czasie, nie wyobrażam sobie, by Festiwal Piosenki Polskiej odbywał się w jakimkolwiek innym mieście" - mówił w RMF FM Paweł Kukiz.

 • Przegląd Piosenki Aktorskiej już w marcu

  Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Schimscheiner, Ela Romanowska, Magda Kumorek, Jacek Bończyk i Katarzyna Nosowska to gwiazdy 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Festiwal odbędzie się w dniach 20-30 marca.

 • Koncert piosenek Marka Grechuty

  ...chyba kocha" - opowiadała. Artystę wspominali też współzałożyciele zespołu Anawa Jan Kanty Pawluśkiewicz, Marek Curyło oraz znana z piosenki Skaldów "Prześliczna wiolonczelistka" Anna Pawluśkiewicz...

 • Opole: Piosenki na przystankach

  Po raz pierwszy w historii festiwalu opolskiego, piosenki z plebiscytu "Superjedynki" można usłyszeć na przystankach autobusowych w największych miastach. W przerwach między utworami lektor informuje o plebiscycie, który rozstrzygnie się w piątek, 2 czerwca, wieczorem. INTERIA.PL jest jednym ze współorganizatorów "Superjedynek".

 • Jacek Kurski: Festiwal Piosenki Polskiej nie odbędzie się w Opolu, ale w innym mieście

  Tegoroczny 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej nie odbędzie się w Opolu, ale w innym mieście; w tym tygodniu ogłosimy, gdzie - poinformował 22 maja prezes TVP Jacek Kurski.

 • San Remo: Ostra piosenka o Berlusconim

  Ostra piosenka o premierze Włoch Silvio Berlusconim, który będzie sądzony za wykorzystywanie prostytucji nieletnich i jego antagoniście, przewodniczącym Izby Deputowanych włoskiego parlamentu, Gianfranco Finim, była największym wydarzeniem pierwszego dnia festiwalu piosenki w San Remo.