• Informacje na temat:

  piosenki karpiel bułecka

Artykuły na temat: piosenki karpiel bułecka
 • Staszek Karpiel-Bułecka i Tomson (Afromental) razem. Zobacz teledysk "Alarm!!!"

  Do sieci trafił teledysk "Alarm!!!" będący debiutanckim solowym utworem Staszka Karpiel-Bułecki. Lider grupy Future Folk do współpracy zaprosił Tomsona, wokalistę zespołu Afromental i jurora "The Voice of Poland" i "The Voice Kids".

 • Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał córkę ("Tata")

  Na okładce najnowszego singla grupy Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał się z 2-letnią córką.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka znów z Kayah

  Jeszcze 6 lat temu byli razem, dziś wciąż się przyjaźnią - Kayah będzie gościem specjalnym Sebastiana Karpiela-Bułecki na koncercie grupy Zakopower podczas Polsat SuperHit Festiwal 2015 (29-31 maja).

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11": Staszek Karpiel-Bułecka to prawdziwy Łobuz

  Już w sobotę, 23 lutego, rusza 11. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W pierwszym odcinku zobaczymy między innymi Staszka Karpiela-Bułeckę. W kogo się wcieli? Zobaczcie nagranie!

 • Sławomir na święta: "Pierwsza gwiazda" ze Staszkiem Karpielem-Bułecką

  Nazywany "gwiazdą rock polo" Sławomir przygotował dla swoich fanów podziękowanie za udany rok - to świąteczna piosenka "Pierwsza gwiazda". Do współpracy zaprosił dwóch przyjaciół z gór - Staszka Karpiela-Bułeckę i Szymona Chyca z grupy Future Folk , uczestników ostatniej edycji "Azja Express". Sprawdź tekst utworu "Pierwsza gwiazda" w serwisie Teksciory.pl! Wspomniany utwór "Miłość...

 • "Must Be The Music": Stanisław Karpiel-Bułecka w "Murowanej piwnicy"

  Future Folk to połączenie góralszczyzny z klubową elektroniką. Dwóch członków zespołu: Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin rodem z Zakopanego wnoszą typowe dla regionu elementy tradycji ludowej, które wzbogacone zostały o nowoczesne brzmienia Matta Kowalsky'ego. Stanisław Karpiel-Bułecka jest synem muzyka i architekta Jana Karpiela-Bułecka, bratankiem Sebastiana Karpiela-Bułecki...

 • "Fryderyki? To tylko dodatek"

  ...- Nagrody cieszą, ale to tylko dodatek - powiedział nam Sebastian Karpiel-Bułecka z grupy Zakopower, która została uhonorowany trzema Fryderykami.

 • To był ich ostatni taniec

  Stanisław Karpiel-Bułecka decyzją widzów został kolejnym uczestnikiem, który odpadł z 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Sportowiec tańczył z Magdaleną Soszyńską-Michno.

 • Enej wygrał starcie o SuperPremierę

  SuperPremierę 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej wywalczył zespół Enej, który wykonał piosenkę "Skrzydlate ręce". W konkursie SuperJedynek po dwie statuetki odebrali Sylwia Grzeszczak i Sebastian Karpiel-Bułecka, a jedną zespół Blue Cafe.

 • Zakopower: Jesteśmy wrażliwymi ludźmi (wywiad)

  Zakopower to od dziesięciu lat jeden z najbardziej znanych i najbardziej interesujących polskich zespołów muzycznych. Ciekawość wzbudza nie tylko charyzmatyczny wokalista, skrzypek i lider zespołu, Sebastian Karpiel-Bułecka, ale przede wszystkim bardzo dobra muzyka, stojąca stylistycznie na granicy popu i folku.