• Informacje na temat:

  piosenki kibiców euro 2012

Artykuły na temat: piosenki kibiców euro 2012
 • Piosenka "Koko Euro spoko" poruszyła publicystów i polityków

  Kto by pomyślał, że wybór przeboju reprezentacji Polski na Euro 2012 wywoła tak ożywioną, ogólnonarodową debatę?

 • Maryla Rodowicz na Euro 2012

  Niedawno zakończył się mundial w RPA, więc kibice piłkarscy już zaczynają tęsknić za kolejną dużą imprezą. "Super Express" podaje, że naszą kadrę na Euro 2012 wesprze Maryla Rodowicz.

 • 5 piosenek dopingujących polskich piłkarzy

  ...4 września we Frankfurcie nad Menem reprezentacja Polski zmierzy się z Niemcami. Zwycięstwo, a nawet remis przybliży Biało-Czerwonych do upragnionego awansu na Euro 2016. Z tej okazji zapraszamy na przegląd utworów, którymi dopingowano w przeszłości polskich piłkarzy.

 • Zagrają dla kibiców. Koncertowy przewodnik

  Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem na Euro 2012 prężnie wystartowały strefy kibica zlokalizowane nie tylko w miastach, w których odbędą się mecze. Dla muzycznych kibiców przygotowaliśmy przewodnik po koncertach dla fanów futbolu.

 • "Koko Euro spoko" oficjalnym przebojem na Euro

  Piosenka "Koko Euro spoko" zespołu Jarzębina będzie towarzyszyć piłkarzom i kibicom podczas Euro 2012. Oficjalny przebój drużyny narodowej i szeroki skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy zaprezentowano podczas koncertu "Hit Biało-Czerwonych" w stolicy.

 • Piłkarskie piosenki na Euro 2016. Posłuchaj i oceń!

  Poniżej możecie sprawdzić dotychczas ujawnione piosenki przygotowane przez polskich wykonawców przed Euro 2016. Oczekiwania wobec "Orłów" Adama Nawałki są spore!

 • Orły czy barany? Kibice zawsze wierni

  Utwór "Brasil-Korbamia" jest kontynuacją pieśni "Orły czy Barany" i kolejnej piosenki zrealizowanej na Euro 2012. "To wyraz wiary i nadziei kibiców w sukces naszej narodowej kadry. Z humorem opisuje(...). 1' i 'Orły czy Barany cz. 2' po przegranym meczu z Czechami" - czytamy w informacji od zespołu. Pierwsza część brała udział w konkursie na piosenkę-hymn Euro 2012, ale okazało się, że honorowym...

 • Łaka, łaka, Euro spoko

  Stadiony stoją i są piękne. Dworce wypucowane. A2 przejezdna. Gościnni Polacy witają uśmiechniętych kibiców chlebem, solą i piwem. Jedyne, czego mistrzostwom w Polsce i na Ukrainie brakuje, to dobrej oficjalnej piosenki. Takiej, która w kolejnych latach przypominałaby Niemcom, Włochom czy Anglikom o Euro 2012.

 • MC Sobieski z hymnem na Euro 2016: Nie przestałem być kibicem

  ..."Hymn Reprezentacji Polski Na EURO 2016" to nowa propozycja MC Sobieskiego, niewidomego rapera z Kalisza.

 • Przebój na Euro: Oceana, Jarzębina czy IMISH?

  Nie milkną echa wyboru piosenki "Koko Euro spoko" na oficjalny hymn polskiej kadry. To już w sumie trzeci kandydat na przebój Euro.