• Informacje na temat:

  piosenki lato 90

Artykuły na temat: piosenki lato 90
 • Coals "docusoap": Utracony raj lat 90.

  ...o "mydlanej" atmosferze sea-punku czy vaporwave'u, które jednocześnie - bardzo niespodziewanie - budzi skojarzenia, szczególnie w refrenie, z klimatami śpiewanego na pół gwizdka popowego r'n'b lat 90(...) oraz krytyków do twórczości Enyi, ale nie odpływałbym tak daleko w porównaniach: piosenki duetu wydają się unosić o wiele bliżej ziemi, są mniej rozmazane, a przede wszystkim pozbawione tego...

 • Najgorsze piosenki lat 90. Ranking!

  Magazyn "Rolling Stone" wraz ze swoimi czytelnikami przygotował zaskakujący ranking. Wybrano 10 najgorszych singli, które ukazały się w latach 90.

 • Ennio Morricone skończył 90 lat

  Światowej sławy włoski kompozytor Ennio Morricone skończył w sobotę, 10 listopada, 90 lat. Jest autorem ponad 500 ścieżek dźwiękowych i kompozytorem stu utworów symfonicznych. Urodziny spędził prywatnie w domu w Rzymie, a za kilka dni będzie gościem uroczystości w Paryżu.

 • Loona: Co słychać u gwiazdy lat 90.?

  W latach 90. zasłynęła przebojem "Bailando" i to wciąż jej największy hit, mimo że na koncie ma już siedem albumów i kilkanaście singli. Pod koniec tego roku widzowie TVP będą mogli zobaczyć ją na Sylwestrze z Dwójką w Zakopanem.

 • Barbara Krafftówna świętuje 90. urodziny

  Niezapomniana Felicja z "Jak być kochaną" Wojciecha Jerzego Hasa, energiczna Honorata z "Czterech pancernych i psa", wykonawczyni piosenek z kabaretu Starszych Panów - Barbara Krafftówna kończy w środę, 5 grudnia, 90 lat. - Mam zamiar dożyć do trzech kaktusów, czyli do 111 lat - żartowała jakiś czas temu jubilatka.

 • Jak w latach 90. wyglądał Zenek Martyniuk?

  Zenek Martyniuk dzięki hitowi disco polo "Przez twe oczy zielone" (144 miliony wyświetleń na Youtube) podbił serca milionów Polaków, w tym również Kamila Grosickiego , który puszczał jego piosenki(...) przełomie lat 80. i 90 i zanim trafił do Akcentu, był członkiem Akordu i Centrum. Dopiero z Mariuszem Anikiejem założył grupę, która działa do dziś. Łącznie grupa w latach 1991 - 2001 wydała 14

 • The Rewind Tour z gwiazdami lat 90.: Aqua, Snap!, Dr Alban i inni. Mandaryna jako support

  ...16 listopada na Torwarze w Warszawie odbędzie się wyjątkowy koncert pod szyldem The Rewind Tour. Na scenie pojawią się gwiazdy muzyki eurodance z lat 90., a jako support wystąpi Marta "Mandaryna" Wiśniewska.

 • Danuta Szaflarska ma 90 lat

  Znana aktorka filmowa i teatralna Danuta Szaflarska, której popularność przyniosły m.in. filmy "Zakazane piosenki" i "Skarb", skończyła w niedzielę, 20 lutego, 90 lat. Danuta Szaflarska na ekranie debiutowała w powojennym filmie "Zakazane piosenki" Leonarda Buczkowskiego (1946), mając za partnera Jerzego Duszyńskiego.

 • "Kiler": To był jeden z największych kinowych hitów lat 90.

  ...20 lat temu na ekranach polskich kin zadebiutowała komedia "Kiler" - jeden z największych hitów polskiego kina lat 90. Reżyser Juliusz Machulski udowodnił wtedy, że w Polsce także możemy kręcić filmy w amerykańskim stylu.

 • Nastolatkowie rozpoznają hity lat 90.

  Twórcy kanału React tym razem postanowili sprawdzić, jak grupa amerykańskich nastolatków zareaguje na największe przeboje lat 90.

Zdjęcia na temat: piosenki lato 90
Wideo na temat: piosenki lato 90
 • Alicja Bachleda-Curuś nagrała nową piosenkę!

  Dziś chyba mało kto pamięta, że Alicja Bachleda-Curuś pod koniec lat 90. próbowała zostać piosenkarką. Slynna góralka ma na swoim koncie dwie płyty, które jednak nie okazały się zbyt wielkim sukcesem sprzedażowym. Po latach milczenia Ala zgodziła się nagrać nową piosenkę. Wszystko w szczytnym celu! Bachleda zaśpiewała na płycie, która będzie dołączana do kalendarza "Dżentelmeni", którego

 • Poznajecie go? Był gwiazdą w latach 90.

  Kuba Molęda popularność zdobył, występując w zespole L.O. 27 - grupa wylansowała przebój "Mogę wszystko". Dziś ma 28 lat, ukończony Wydział Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu w Katowicach. Do tego znów próbuje swoich sił w show-biznesie z piosenką "Nie mów, że nie". Zobaczcie jego występ w "DDTVN".

 • Marcin Klimczak z zespołu Magma: Co robił przez ostatnie lata?

  Piosenka "Aicha" w latach 90. była niekwestionowanym hitem. Grały ją wszystkie rozgłośnie radiowe. Teraz, po 20 latach, Marcin Klimczak razem z zespołem Magma rusza w trasę koncertową. Co się z nim działo przez te wszystkie lata nieobecności? O powrocie na scenę muzyk opowiedział w "Dzień Dobry TVN". (źródło: x-news)