• Informacje na temat:

  piosenki michaela

Artykuły na temat: piosenki michaela
 • BBC bez piosenek Michaela Jacksona. "Leaving Neverland" początkiem końca Króla Popu?

  Coraz poważniejsze konsekwencje ma dokumentalny film "Leaving Neverland", w którym opowiedziano o nadużyciach seksualnych Michaela Jacksona. Tym razem z anteny BBC zniknęły piosenki Króla Popu.

 • Nowa piosenka Michaela!

  W sieci pojawiła się piosenka "A Place with No Name" zaśpiewana przez zmarłego pod koniec czerwca Michaela Jacksona. Nie wiadomo kiedy ten utwór został nagrany.

 • George Michael i pośmiertna piosenka "This Is How (We Want You To Get High)" z "Last Christmas"

  Do sieci trafiło właśnie tekstowe wideo do piosenki "This Is How (We Want You To Get High)" - pierwszego pośmiertnego utworu George'a Michaela. Nagranie promuje film "Last Christmas" inspirowany muzyką zmarłego w grudniu 2016 r. wokalisty i jego wcześniejszej działalności w duecie Wham!

 • Radio Zet bez piosenek Michaela Jacksona. Pomnik Króla Popu usunięty ["Leaving Neverland"]

  Rozgłośnie z całego świata zaczynają usuwać ze swoich playlist piosenki Michaela Jacksona po emisji budzącego gorące dyskusje dokumentu "Leaving Neverland", w którym opowiedziano o nadużyciach seksualnych Króla Popu. W Polsce na taki krok zdecydowało się Radio Zet.

 • Michael Jackson: Wyciekły nieznane piosenki!

  Niespodziewanie w sieci pojawiły się dwie, nieznane dotąd szerzej, piosenki Michaela Jacksona: "Blue Gangsta" i "All I Need".

 • Dawid Narożny z solową piosenką. Zobacz teledysk "Nosiłem kwiaty ci"

  ...piosenek w stylu Michaela Bublé i ludzie mówili by 'wow', tak właśnie 100 ludzi mówiło by 'wow' a 1 000 000 ludzi zapomniało by, że kiedykolwiek śpiewał. Artysta nie tylko powinien być utalentowany(...) przyznać, że gdyby nie ona, ciężko byłoby mi dopiąć wszystko na 'ostatni guzik'" - opowiada Dawid w rozmowie z disco-polo.info. Do najbardziej znanych utworów grupy Piękni i Młodzi należą piosenki "Ona...

 • Netta: Piosenki na Eurowizji są jak cukier

  Netta , reprezentując Izrael, wygrała 63. Konkurs Piosenki Eurowizji , który odbył się w 2018 roku, w Lizbonie. Wokalistka w finale Eurowizji zaprezentowała się z utworem "Toy" ( sprawdź(...) zagrany miliony razy. Dorzućmy jeszcze "Bad" Michaela Jacksona. Szczyt perfekcji, jeśli chodzi o muzykę pop. Ale nikt nie trafił do mnie tak jak Etta. Z kolei "Ricky Lake Show" było szczytem perfekcji...

 • Walczą o nowe piosenki Michaela

  Po śmierci Michaela Jacksona, rozpętała się swoista wojna między rodziną zmarłego a prawnymi wykonawcami testamentu o prawa do wydania nigdy nie ujawnionych nagrań muzyka.

 • Michael Madsen odtworzył słynną scenę ze "Wściekłych psów"

  ...złodziei kryje się w opuszczonym magazynie. Tam próbują odkryć, który z nich jest zdrajcą. Pomóc ma w tym policjant schwytany przez Pana Blondyna, postać graną przez Michaela Madsena. Tańcząc wokół(...) ma na sobie wygodne dresy. Tak ubrany zaczyna tańczyć do filmowej piosenki niczym jego filmowy bohater. Viralowy filmik kończy przesłanie: "Pozostańcie w domu. Bądźcie bezpieczni".

 • Eryk Waszczuk i "Świat ze snu". Posłuchaj nowej piosenki uczestnika "The Voice Kids"

  ...- niezwykłą muzykalność. Eryk trafił do drużyny Edyty Górniak, z którą dotarł do etapu bitew. Jego występ w Przesłuchaniach w ciemno, gdzie wykonał piosenkę "When A Man Loves a Woman" Michaela Boltona(...) złożyła się praca w studiu, pierwsze profesjonalne nagrania oraz autorskie piosenki. Drugie - w brzmieniu kojarzy się z serialem "Star Trek" - czyli z podróżami w kosmos, bo do takiej sytuacji można...

Wideo na temat: piosenki michaela
 • "Eli Stone": George Michael - Feeling Good

  "Eli Stone" (utwór "Feeling Good" w wykonaniu George'a Michaela) "Eli Stone" to amerykański dramat prawniczy przedstawiający historię Elli'ego Stone'a - adwokata, u którego lekarze wykrywają(...) był zatytułowany tak jak piosenki piosenkarza (np. "Freedom", "Wake Me Up Before You Go-Go", "Heal the Pain").

 • Pojedynek żywiołów w "The Voice of Poland"

  postanowiła zamienić estrady w Dubaju na muzyczną scenę „The Voice of Poland”. To właśnie ona podczas „Przesłuchań w ciemno” swoim wykonaniem piosenki Jessie J „Bang Bang” rzuciła na kolana Michała(...), nawet zamiłowanie do medycyny. W sobotnim odcinku „The Voice of Poland” uczestnicy zaśpiewają „Another Way to Day” z repertuaru Alicii Keys i Michaela J. White’a. Kto zwycięży ten pojedynek

 • Julia Kamińska performans

  Choć gra pewne siebie, świadome swojej urody kobiety, wciąż czuje się szaloną nastolatką. Tutaj, wraz ze swoim bratem Christianem podczas performansu w rytm piosenki Michaela Jacksona

Dyskusje na temat: piosenki michaela
 • Re: Skazany na śmierć

  szukam w necie tytułu piosenki jak cała paczka składa kwiaty na grobie Michaela, pomóżcie....