• Informacje na temat:

  piosenki na urodziny 40 lat

Artykuły na temat: piosenki na urodziny 40 lat
 • Kurt Cobain: 40. urodziny

  We wtorek, 20 lutego, mija 40. rocznica urodzin Kurta Cobaina, lidera grupy Nirvana, ikony muzyki grunge.

 • Patrycja Markowska kończy 40 lat. Zobacz teledysk "Coraz mniej"

  W dniu swoich 40. urodzin Patrycja Markowska zaprezentowała teledysk do piosenki "Coraz mniej".

 • Dan Balan z O-Zone kończy 40 lat. Zobaczcie, jak się zmienił

  Do śpiewanego przez niego hitu "Dragostea Din Tei", bawiły się tysiące osób na polskich dyskotekach. W środę 6 lutego Dan Balan świętuje 40. urodziny. Co słychać u urodzonego w Mołdawii gwiazdora?

 • Juliette Lewis kończy 40 lat

  Z powodzeniem łączy występy na ekranie z występami na scenie. Stworzyła kilka wybitnych kreacji filmowych i nagrała parę znaczących rockowych przebojów. Oscara nigdy nie dostała, ale zrobiła furorę na jednej z ceremonii. W piątek, 21 czerwca, Juliette Lewis obchodzi 40. urodziny.

 • Magda Narożna (Piękni i Młodzi) świętuje urodziny w Rzymie

  W piątek (22 listopada) 31 lat skończy Magda Narożna. Z tej okazji wokalistka discopolowej grupy Piękni i Młodzi wybrała się z ukochanym do Rzymu.

 • Urodziny Freddiego Mercury'ego: Uwielbiał imprezy

  ..."Freddie kochał imprezy, dlatego to musiała być zabawa" - mówił Nick Weymouth z Queen Productions. 5 września mija 71 lat od przyjścia na świat Freddiego Mercury'ego, niezapomnianego wokalisty grupy Queen.

 • Milla Jovovich: Gwiazda kina akcji kończy 40 lat

  Jest aktorką, modelką, piosenkarką i projektantką. Nazywana „królową kopania tyłków”, w kolejnych filmach stawiała czoło angielskiej armii, kosmitom i pladze zombie. 17 grudnia Milla Jovovich obchodzi 40. urodziny.

 • Piotr Cugowski szykuje solowy album (piosenka "Kto nie kochał")

  ..."Piotrze, spełnienia marzeń i planów. Niech cię nie opuszcza twórcza energia i rock'n'rollowa iskra! Sto lat!!!" - takie życzenia urodzinowe przekazał synowi Krzysztof Cugowski . Piotr Cugowski w ubiegły piątek (5 października) skończył 39 lat. Wokalista grupy Bracia poinformował, że właśnie nagrał teledysk, do swojej pierwszej solowej piosenki "Kto nie kochał". "Na 40. urodziny...

 • Sławomir na urodziny: "Ty mała znów zarosłaś"

  Teledysk "Ty mała znów zarosłaś" to urodzinowy prezent od Sławomira , który w poniedziałek (19 marca) skończył 35 lat. To kolejne nagranie promujące debiutancki album "Greatest Hits" z 2017 r. Wcześniej status przebojów uzyskały piosenki "Megiera" (prawie 40 mln odsłon), "Ni mom hektara (17 mln), "Aneta" z grupą VOX (16 mln) oraz "Miłość w Zakopanem" (ponad 129 mln). Sprawdź tekst utworu...

 • Robert Cichy kończy 40 lat: Zobacz teledysk "Seize the Day" z nowej płyty "Dirty Sun"

  W dniu swoich 40. urodzin (26 czerwca) laureat Fryderyka Robert Cichy wypuścił swoją drugą solową płytę "Dirty Sun". Jego przyjaciele przygotowali mu niespodziankę - teledysk "Seize the Day", który muzyk zobaczył dopiero po publikacji w sieci.