• Informacje na temat:

  piosenki po rosyjsku anny german

Artykuły na temat: piosenki po rosyjsku anny german
 • Festiwal im. Anny German w Zielonej Górze. Piotr Tłustochowicz z nagrodą

  Znany z szóstej edycji "The Voice of Poland" Piotr Tłustochowicz otrzymał statuetkę "Tańczącej Eurydyki" podczas Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German.

 • Anna German: Nowy album "Moja ojczyzna"

  ..."Chłopcy malowani", "Być może", "List do Chopina", "Najpiękniejszy kraj" - to piosenki z nowej płyty Anny German "Moja ojczyzna". Premiera albumu odbędzie się w piątek (8 kwietnia).

 • Anna German: Jedyna taka gwiazda

  W niedzielę 14 lutego 80 lat skończyłaby Anna German. Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki popularność na nowo zdobyła za sprawą cieszącego się ogromnym powodzeniem serialu TVP z Joanną Moro w roli głównej.

 • Anna German: Gwiazda międzynarodowa

  W czasach rytualnego ubolewania, że nasze wokalistki nie potrafią przebić się za granicą, tym bardziej warto przybliżyć historię Anny German - polskiej gwiazdy międzynarodowej.

 • Serial "Anna German" w rosyjskiej telewizji

  Rosyjska telewizja państwowa Kanał 1 w poniedziałek rozpoczęła emisję 10-odcinkowego serialu "Anna German", opowiadającego o pełnym dramatycznych wydarzeń życiu i niezwykłej karierze tej niezmiennie kochanej i podziwianej w Rosji polskiej piosenkarki.

 • Legenda polskiej piosenki zmarła 30 lat temu

  ...30 lat temu zmarła Anna German - piosenkarka i kompozytorka, dla wielu jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady.

 • Joanna Moro: Stateczna i zrównoważona

  Joanna Moro zagrała tytułową rolę w rosyjsko-polskim serialu "Anna German". Aktorka opowiada o swojej fascynacji piosenkarką oraz drodze, którą przeszła, zanim stała się jedną z najpopularniejszych aktorek w Rosji.

 • Moro i Wyrypajew nagrodzeni przez ministrów Polski i Rosji

  ...: Radosław Sikorski i Siergiej Ławrow. Ławrow podkreślił, że Moro "oczarowała widzów rosyjskich swoją rolą naszej ukochanej w Rosji Anny German", a film z jej udziałem obejrzało ponad 22 mln widzów(...) i rosyjskimi artystami - zaznaczył Sikorski. Moro po rosyjsku podziękowała za przyznanie nagrody. Mówiła, że jest to dla niej wielki zaszczyt. - Tak naprawdę to Anna German rozpoczęła drogę wspólnego...

 • "Must Be The Music": Słodkie cukiereczki (relacja)

  ...obecnie Eliza Kania z Żywca, jedna z wokalnych "perełek" "Bitwy na głosy". W programie zaśpiewała "Tańczące Eurydyki" Anny German - nie przekonała Adama Sztaby. "Jesteś muzykalną i zdolną(...)-letniemu Pawłowi Urbankowi (najpierw własny utwór "Off You Go", w dogrywce "Stay" Rihanny feat. Mikky Ekko - na "tak" Ela Zapendowska i Łozo), nie udało się 30-letniej Sandrze "Peggy Brown" Konarskiej...