• Informacje na temat:

  piosenki promują

Artykuły na temat: piosenki promują
 • Little Mix promują się nagością? Zobacz teledysk "Strip"

  W piątek 16 listopada na sklepowe półki trafiła nowa płyta grupy Little Mix. Singlem promujący album jest kawałek "Strip", do którego powstał teledysk, z udziałem roznegliżowanych członkiń zespołu.

 • Ethan Hawke wyreżyserował teledysk do piosenki swojej córki

  Pandemia koronawirusa sprawiła, że niemożliwe było profesjonalne przygotowanie teledysku promującego singiel Hawke. Z pomocą przyszedł ojciec Ethan, z którym Maya przebywa aktualnie w domowej kwarantannie. Razem zdecydowali, że stworzą amatorski teledysk do utworu "Coverage" i nakręcili go na jednym ujęciu. Piosenka i klip promują zbliżającą się premierę albumu artystki zatytułowanego "Blush...

 • Alicja Szemplińska wygrała "The Voice of Poland"! Posłuchaj piosenki "Prawie my"

  ...wykonała natomiast "Litanię" Edyty Górniak. Zanim poznaliśmy kolejne wyniki, na scenie medley swoich przebojów zaprezentowali trenerzy "The Voice Senior", którzy w ten sposób promują pierwszy sezon...

 • L.U.C. i Rybczyński promują "Wałęsę"

  Narodowe Centrum Kultury wyprodukowało emocjonujący animowany teledysk do filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei" pt. "L.U.C - Tribute to Solidarity". Jest to efekt połączenia sił wybitnych polskich twórców. Ścieżce dźwiękowej lubującego się w nowoczesnych eksperymentach muzyka i tekściarza Łukasza "L.U.C-a" Rostkowskiego towarzyszą grafiki powstałe pod opieką laureata Oscara - Zbigniewa Rybczyńskiego. Reżyserem klipu jest Maciej Kawalski.

 • Alicja Majewska i Artur Andrus "Samotnie kolędować źle". Płyta "Kolędy na cały rok!" Młynarskiego

  Alicja Majewska i Artur Andrus utworem "Samotnie kolędować źle" promują wydaną 7 grudnia płytę "Kolędy na cały rok" Wojciecha Młynarskiego i Artystów.

 • Telewizja promuje tandetę?

  Czy "X Factor" i inne mutacje "Idola" promują przeciętne osobowości, a następnie ich przeciętne piosenki? Zapytaliśmy o to muzyka brytyjskiej grupy White Lies.

 • IAMX akustycznie. Nowa płyta "Echo Echo" w sprzedaży

  ...13 marca do sprzedaży trafiła nowa płyta IAMX-a "Echo Echo". Wydawnictwo promują utwory "Surrender" oraz "Kiss and Swallow".

 • Natalia Safran i hollywoodzkie love story ("The Choice")

  Utwory "Daylight" i "Black Betty" w wykonaniu Natalii Safran i Mikołaja Jaroszyka promują film "The Choice" ("Wybór"), najnowszą produkcję mistrza romansów Nicholasa Sparksa, który w ten weekend wszedł na światowe ekrany kin.

 • Young Stars Team: Dawid Kwiatkowski, Saszan, Ola i inni (teledysk "Płomień")

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Płomień" nagrany pod szyldem Young Stars Team. W ten sposób idole nastolatków promują Young Stars Festival, który odbędzie się 26 kwietnia w Arenie w Poznaniu.

 • Lipnicka i Porter: Osiągnęliśmy cel

  W piątek, 16 września, gośćmi naszej Czaterii byli Anita Lipnicka i John Porter. Promują oni obecnie swój najnowszy album "Inside Story", który właśnie trafił do sklepów. Anita i John odpowiedzieli na liczne pytania użytkowników portalu INTERIA.PL.

Dyskusje na temat: piosenki promują
 • Re: Gwiazdy odpoczywają, uwodzą i promują się!

  Celebryki. Chcecie posłuchać gwiazdy ? Posłuchajcie tej piosenki lepiej! https://www.youtube.com/watch?v=uK16TLBzWYo

 • Re: "Radio, kamera, akcja!": Viki Gabor w serialu TVP1!

  LEPIEJ ,ŻE PROMUJĄ 12 LATKĘ ,KTÓRA JEST NADZIEJĄ POLSKIEJ PIOSENKI NA NASTĘPNE LATA NIŻ PIOSENKARKĘ W ŚREDNIM WIEKU,KTÓREJ KONKURENCYJNA STACJA TELEWIZYJNA ZAFUNDOWAŁA NAUKĘ JAZDY SAMOCHODEM!

 • Re: "Klan": Kaja Paschalska chce wrócić na listy przebojów!

  wyglądało. Puszczali do zrzygania "jej" piosenki w rozgłośniach wmawiając, że to hity - na zasadzie, że w końcu ludziom się osłucha. Tak było z piosenką "Przyjaciel Od Zaraz". Totalny gniot, w którym(...) głowę. Teraz robi próbkę w programie "Twoja twarz...", żeby przetestować czy da radę i czy po 12-tu latach głos się nieco zmienił... I znowu nie wiedząc czemu ją promują. Już "czekam" na kolejny - inny