• Informacje na temat:

  piosenki pudzianowskiego

Artykuły na temat: piosenki pudzianowskiego
 • Pudzian nie tylko bije!

  Na fali sukcesu Mariusza Pudzianowskiego w debiucie w Konfrontacji Sztuk Walki przypominamy muzyczną działalność słynnego strongmana.

 • 12 sierpnia w Darłowie fani Michała Wiśniewskiego będą mogli usłyszeć nową piosenkę Ich Troje. Utwór powstał specjalnie na potrzeby kampanii parlamentarnej Samoobrony. Partię Andrzeja Leppera wesprą także Ivan i Delfin, Trubadurzy i strongman Mariusz Pudzianowski.

 • Karolak zaśpiewa dla Dody

  W najbliższym odcinku "Tylko nas dwoje" uczestnicy show zaśpiewają po dwie piosenki. Usłyszymy przeboje polskiego rocka i hip hopu. Finał programu już za dwa tygodnie, 15 maja.

 • Wielki finał "Tylko nas dwoje"

  W finale zobaczymy i usłyszymy Ivana Komarenkę i Paulinę Sykut, Mariusza Pudzianowskiego i Anię Wiśniewską oraz Anię Bosak i Piotra Kupichę. Murowanego faworyta wskazać nie sposób, gdyż może poza(...) w "Tylko nas dwoje". W finale usłyszymy piosenki w trzech kategoriach: 1/ przebój Abby 2/ ballada rockowa 3/ swing. Już po pierwszej z piosenek jedna z par pożegna się z programem, a w ścisłym finale...

 • Neo i "Przygarnij mnie"

  .... Sprawdź tekst "Przygarnij mnie" w serwisie Teksciory.pl! W programie zobaczymy także m.in.: Monikę Mazur i Tomasza Chrapustę, Mariusza Pudzianowskiego, Magdę Steczkowską, Bartosza...

 • Największy juror w historii

  .... Większość sobotniego odcinka wypełnią jednak piosenki polskie. "To był dobry czas dla polskich piosenek" - podsumowuje Bożena Dykiel - "Powstało wtedy wiele pięknych przebojów, jak choćby ten który zaśpiewam...

 • "Tylko nas dwoje" bez Halamy

  To był wyjątkowy wieczór! Uczestnicy programu "Tylko nas dwoje" i ich muzyczni trenerzy zaprezentowali nam piosenki, które odegrały w ich życiu ważną rolę.

 • Gwiazdy w słynnych duetach

  W drugim odcinku programu "Tylko nas dwoje" gwiazdy wykonają przeboje, wylansowane w duetach. Usłyszymy piosenki, które wcześniej nagrali m.in. Michael Jackson i Paul McCarteney oraz David Bowie i Tina Turner.

 • "Tylko nas dwoje" na ludowo

  Nieco wcześniej, o godz. 14.45, w programie "Się kręci" będzie można zobaczyć relację ze świątecznego śniadania uczestników programu. Bazie, rzeżucha, pisanki i kraszanki - słowem jajka oraz wielkanocny zajączek, zawładną sceną "Tylko nas dwoje" w sobotni wieczór. Gwiazdy i ich uczniowie tym razem przygotowują piosenki ludowe, czy - jak kto woli - folkowe. Dla większości z nich będzie to pierwsze...

 • Na planie Dnia Kangura

  ..."Hura bura, Dzień Kangura" - te słowa refrenu piosenki przewodniej programu "Dzień Kangura" rozbrzmiewały nieustannie w kolorowym studio telewizji, kiedy to kręcono części studyjne rodzinnego show.